КультУра - Юрий Наумов - КультУра Skip to content

КультУра

КультУра - Юрий Наумов

Дата: 01.07.2010 г. Автор: jimled
]]>Печать]]> E-mail

"Наумов относится к числу музыкантов, чье творчество с трудом поддается классификационной оценке и лежит вне традиционных рамок'' (Рок-энциклопедія, 1991).

КультУра #0
У 80-т! у музичних колах не знати про Юрія Наумова, вважалось просто не пристойно. Музикант, неофіційно мав титул кращого блюзового гітариста Радянського Союзу. З того часу як студента Наумова виключили з 5-го курсу медичного інституту за пропаганду буржуазної культури, пройшло чимало часу. Він вже давно не є громадянином Російської федерації і до свого нелегкого життєвого маршруту Новосибірськ-Ленінград-Москва- Нью-Йорк звик. "Мой путь в музыканты это путь обломов» - сказав якось у інтерв"ю Юрій Наумов.


Але цей шлях він мав пройти, щоб ми могли почути його гітару. Спочатку у його руки потрапила звичайна семиструнка, як усі справжні дворові "пацани" Наумов переробив іі на шестиструнну далі були експерименти із дванадцяти струнами... йому подобалась ідея здвоєнних тонких струн, а здвоєнні басові його не влаштовували.. може колись цю дев"ятиструнну гітару назовуть його ім"ям.
Просмотров 3062