Главная - КультУра Skip to content

КультУра

11.10.2018 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Про нього казали: "Вчитель від Бога". Сам про себе він розказувати не любив і відхрещувався від слова вчитель - казав,що Вчитель в усіх людей один - так написано у Біблії, а він усього лиш педагог. Віталій Іванович Лєнчин годинами міг розказувати про свій метод навчання малюнку, що поетично назвав “Яблуко в листі”. Але ніхто ніколи не бачив роботи самого Віталія Ленчина, і ось минуло два роки по смерті Майстра і тільки тепер родина показала мистецтвознавцям його автопортрети. Унікальна виставка малюнків Віталія Ленчина у Харківському художньому музеї.
Просмотров 20
27.09.2018 г. elena КультУлет

КультУра #0
КультУра: Rita King Українці блюзу зроду не писали ... Українські думи частково можна назвати українськими блюзами. Кобзарі, бандуристи, лірники розказували історії, які бачило іх серце, живо та емоційно, приблизно так само, але набагато пізніше робили американські блюзмени. Найкраще визначення блюзу є у відомому фільмі «Перехрестя»: «Блюз - це коли хорошій людині погано, тому що він згадує про жінку, з якою розлучився».
Просмотров 47
06.07.2018 г. elena КультПоход

КультУра #0
Що таке Аркабаленo? Якщо ви не знаєте італійської, не здогадаєтесь. Аркабалено - це веселка, так звучно називається невеличкий театрик у селищі Старий Салтів. При місцевому будинку культури вже третій рік працює цей колектив, а молода режисерка тричі на тиждень долає 45 кілометрів, щоб провести репетицію.
Просмотров 138
11.06.2018 г. elena КультПоход

КультУра #0
Ім'я харків'янки Варвари Каринської донедавна було мало відомим. Донька харківського мецената і мільйонера, здобула славу за океаном. І як би не революція 1917 року, вона може б ніколи і розкрилась, як талановита художниця. До жовтневих подій Варвара Каринська була заміжньою жінкою, мамою і домогосподаркою. Таким було її життя. Чоловіки займались справами, жінки домом і дІтьми. Але Варварі судилося зійти на олімп Голлівуда, отримати Оскар, працювати з найвідомішими художниками 20 століття. Про життя Варвари Андріївни в Харкові відомо небагато. Рідні згадували, що ще дитиною вона любила тікати в поле і проводити час на самоті. Її батьківщина, її Харків завжди залишався у її снах.
Просмотров 156
11.06.2018 г. elena КиноКульт

КультУра #0
«Я много натерпелась в Москве из-за харьковских интонаций и своеобразного произношения. Говорят, что есть только три города, которые накладывают неповторимый отпечаток на речь: Харьков, Ростов и, конечно, Одесса. В шутку говорили, что таким, как я, из-за дефектов речи нужно давать группу инвалидности. А теперь я вполне сносно говорю по-московски – "булошная", "коришневый". Но разве это речь? Так, как говорил мой папа, не говорил никто», - це спогади Людмили Гурченко. Трохи харківських історій про Людмилу Марківну.
Просмотров 163
Результаты 1 - 6 из 317