Главная - КультУра Skip to content

КультУра

05.03.2018 г. elena КультУлет

КультУра #0
Ця історія про чудернацьку жінку і її щасливий рецепт вирішення усіх життєвих проблем. Треба підняти праву руку ось так, високо-високо ... а тепер опустити різко вниз і сказати: "Ну і грець з ним! Краще шити ляльки!" Ірина Прядкіна : я виросла на Плеханівській - куди там тій Одесі.
Просмотров 231
05.03.2018 г. elena КультПоход

КультУра #0
Цю п'єсу називають однієї із найважливіших російськомовних п'єс минулого століття. Вона була написана у 1928, а вийшла друком через 40 років, та й то у Німеччині. Що такого написав у своїй п'єсі “Самогубець”, 28 річний драматург Микола Ердман можна побачити у Харківському академічному українському театрі ім.Шевченка. Колектив готується до прем'єри. Гостро- соціально-смішно і страшно водночас, в найкращих традиціях цього театру.
Просмотров 166
19.02.2018 г. elena КультУлет

КультУра #0
Ці люди разом грають трохи більше року, але їх виступи проходять так, наче ви на концерті гурту 《Скрябін》 і біля мікрофона Андрій Кузьменко. Вони називают себе "ІСПАНІЯ" і мають у своєму складі найпрофесійніших музикантів української рок-сцени. У лютневі дні коли згадують Кузьму , ми розкажемо про музичне продовження гурту 《Скрябін》.
Просмотров 158
19.02.2018 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Виставка Курбас у Харкові зібрана з багатьох джерел:дещо було привезено з Нью-Йорку, але більшість матеріалів Музеєю театрального, музичного та кіномистецтва Украіни. Яким він був театр “Березіль”: режисерські ходи Леся Курбаса, що зафіксовано у спогадах та фотографіях. Три способи цікавого вживлення кіно на сцені.Перший фільм Леся Курбаса на Одеській кінофабриці. Перший український мюзикл “ «Алло на хвилі 477!» створений у Харкові і про Харків. У ЄрміловЦентрі унікальна експозиція про театрального режисера- новатора Леся Курбаса.
Просмотров 171
10.11.2017 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Він не читав вірші — він видихав їх неначе вони були народжені тільки но.Ні аркушика на книжки ніколи не було в руках, усе попам*яті. Деякі з поезій насправді приходили до нього, і це могло статись на вулиці, у транспорті, серед людей. За ґрати його посадили при Сталіні, за Брєжнєва вигнали зі Спілки письменників, у часи перебудови нагодили Державною премією за вірші, які 20 років не друкували.
Просмотров 234
Результаты 13 - 18 из 315