Главная - КультУра Skip to content

КультУра

28.03.2018 г. elena КультУлет

КультУра #0
Відомий художник декоративно-прикладного мистецтва, завідувач лабораторією кераміки Володимир Шаповалов трохи алхімік. До нього йдуть за порадою, бо він має унікальний багаторічний досвід роботи з технологіями та температурами. Він по-буддійськи спостерігає за перебігом часу, а сам його образ із незмінною бородою дає привід для порівнянь і асоціацій. Володимир Петрович Шаповалов про себе, математику та чайники, яких він зробив не одну сотню.
Просмотров 301
15.03.2018 г. elena КультУлет

КультУра #0
Що ми знаємо про Камерун? Там класні футболісти, майже кожен європейський клуб має у своєму складі гравця з цієї африканської країни. І це все! Чомусь нічого не знаємо про камерунську музику, науку, літературу. І тому коли видалась нагода поговорити із французькою письменницею камерунського походження Леонорою Міано, треба було її використати. Перше українське інтерв'ю з відомою ранцузькою письменницею, професоркою Мічіганського університету Леонорою Міано у програмі "КультУра".
Просмотров 249
15.03.2018 г. elena КультПоход

КультУра #0
Музика - прийом, завдяки якому раціональні та ірраціональні співвідношення чисел вводяться в наше чуттєве пізнання безпосередньо і відразу, а не розкриваються нам, як в арифметиці, через формули - так писав німецький філософ Шопенгауер. Мова музики, як і мова чисел - універсальна. Одним з перших, хто спробував висловити красу музики за допомогою чисел, був Піфагор.
Просмотров 288
15.03.2018 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Доля цього художника унікальна. Народився у 1943 році у містечку Старобільск на Луганщині. Вчився у танковому училищі. Закінчив три курси філологічного факультету університету Каразіна, але потім прийшов у художнє училище і все життя займається малярством. Олександр Судаков про себе і живопис у програмі КультУра.
Просмотров 304
06.03.2018 г. elena КультПрорыв

КультУра #0
<Багато хто вже вивчив слово "імпреза", що можна перекласти як емоційний вибух, не дарма таким словом назвали фестиваль особливої незвичайної музики. Перший з концертів "Барочна імпреза" об'єднав не тільки бароковий репертуар, а й неперевершену музику з сучасних партитур, які ніколи не звучали в Харкові.
Просмотров 273
Результаты 13 - 18 из 320