Главная - КультУра Skip to content

КультУра

24.10.2018 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Кажуть, що життя — це не ті дні, що пройшли, а ті що запам'ятались. Яскраве життя і професор університету мистецтв Олена Щелкановцева - синоніми. Уся наша знімальна група у захваті від цієї жінки. Її знала уся рок-тусовка Харкова 90-х і навіть якщо не всі могли пригадати її ім'я-по батькові — казали коротко: мама Сера. Дотепного,гострого на язик, музично обдарованого Сергія “Сера” Щелкановцева харків'яни запам'ятали як лідера рок-гурту КПП, телерадіоведучого і навіть кандидата у депутати до Верховної Ради. У жовтні професор консерваторії, віолончелістка, автор наукових праць Олена Михайлівна Щелкановцева, відзначила День народження та презентувала свою книжку - це справжній жіночий роман.
Просмотров 404
11.10.2018 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Про нього казали: "Вчитель від Бога". Сам про себе він розказувати не любив і відхрещувався від слова вчитель - казав,що Вчитель в усіх людей один - так написано у Біблії, а він усього лиш педагог. Віталій Іванович Лєнчин годинами міг розказувати про свій метод навчання малюнку, що поетично назвав “Яблуко в листі”. Але ніхто ніколи не бачив роботи самого Віталія Ленчина, і ось минуло два роки по смерті Майстра і тільки тепер родина показала мистецтвознавцям його автопортрети. Унікальна виставка малюнків Віталія Ленчина у Харківському художньому музеї.
Просмотров 386
27.09.2018 г. elena КультУлет

КультУра #0
КультУра: Rita King Українці блюзу зроду не писали ... Українські думи частково можна назвати українськими блюзами. Кобзарі, бандуристи, лірники розказували історії, які бачило іх серце, живо та емоційно, приблизно так само, але набагато пізніше робили американські блюзмени. Найкраще визначення блюзу є у відомому фільмі «Перехрестя»: «Блюз - це коли хорошій людині погано, тому що він згадує про жінку, з якою розлучився».
Просмотров 386
06.07.2018 г. elena КультПоход

КультУра #0
Що таке Аркабаленo? Якщо ви не знаєте італійської, не здогадаєтесь. Аркабалено - це веселка, так звучно називається невеличкий театрик у селищі Старий Салтів. При місцевому будинку культури вже третій рік працює цей колектив, а молода режисерка тричі на тиждень долає 45 кілометрів, щоб провести репетицію.
Просмотров 482
11.06.2018 г. elena КультПоход

КультУра #0
Ім'я харків'янки Варвари Каринської донедавна було мало відомим. Донька харківського мецената і мільйонера, здобула славу за океаном. І як би не революція 1917 року, вона може б ніколи і розкрилась, як талановита художниця. До жовтневих подій Варвара Каринська була заміжньою жінкою, мамою і домогосподаркою. Таким було її життя. Чоловіки займались справами, жінки домом і дІтьми. Але Варварі судилося зійти на олімп Голлівуда, отримати Оскар, працювати з найвідомішими художниками 20 століття. Про життя Варвари Андріївни в Харкові відомо небагато. Рідні згадували, що ще дитиною вона любила тікати в поле і проводити час на самоті. Її батьківщина, її Харків завжди залишався у її снах.
Просмотров 492
Результаты 13 - 18 из 330