Главная - КультУра Skip to content

КультУра

13.06.2017 г. elena КиноКульт

КультУра #0
70-й Каннський кінофестиваль відкриється вже 17 травня . Голова журі основного конкурсу іспанський кінорежисер та сценарист Педро Альмодовар. Україна представлена в основній конкурсній програмі фільмом Сергія Лозниці «Лагідна», інтерпретацією однойменного оповідання Федора Достоєвського. Ми ж пригадаємо перший за усю історію українського кінематографа каннський тріумф нашої держави, що стався 2005 року. Чорно-біла студентська короткометражка "Подорожні" Ігоря Стрембіцького обійшла 8 конкурентів і отримала найвищу нагороду.
Просмотров 239
13.06.2017 г. elena КультПоход

КультУра #0
ЮНЕСКО оголосило китайську оперу кунцюй шедевром світової усної нематеріальної культурної спадщини. А майбутні оперні співаки із Піднебесної приїзджають, до Харкова,щоб навчитись співати. Яскраві історії про молодих китайських оперних співаків, які на собі випробували, що таке бути студентом в Україні.
Просмотров 201
24.03.2017 г. elena КультПоход

КультУра #0
Вони називають себе «Майстерня 55”, колишні та сьогоднішні учні режисера та педагога Леоніда Садовського у День театру, 27 березня зіграли прем”єрну виставу. "Три високі жінки"- п”єса американського драматурга Едварда Олбі, за яку він отримав найпрестижнішу літературну нагоду Пулітцерівську премію (Олбі отримував її тричі).
Просмотров 288
24.03.2017 г. elena КультПоход

КультУра #0
Акторка Харківського академічного драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка " Березіль" Татьяна Турка, відверто про себе та професію.
Просмотров 320
27.12.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
З давніх часів вважалося, що існує зв'язок між духовністю, музикою і лікуванням. Філософи писали, що музика взагалі встановлює порядок у Всесвіті. Одним з найдивовижніших інструментів є арфа. Подарунок богів, що поєднує в собі земне і небесне. Вважалося, що на ній грали ті, хто володіє чарівним даром зцілення і пророцтва. Міжнародний фестиваль-конкурс”Арфові барви” зібрав у Харкові молодих виконавців різних країн. 15 прекрасних арф доставляли 4 тисячі кілометрів, щоб харків”яни послухали чарівну музику. Про перший конкурс виконавської майстерності “Арфові барви” у програмі “КультУра”.
Просмотров 302
Результаты 19 - 24 из 301