Главная - КультУра Skip to content

КультУра

25.05.2018 г. elena КультПоход

КультУра #0
Куліш — густа, насичена і дуже смачна юшка, приготована з пшона, сала та картоплі. Ці інгредієнти є основними і достатніми. Але є куліш «багатий»: зі свинячими хвостами та очеревиною, куліш зі щукою чи сомом, пісний куліш на олії з грибами. Драматург Микола Куліш знався на кулішах, а його літературні страви смакують дотепер. У літературу Микола Куліш приходить з фронтової польової газети, він писав дотепні вірші на генералів і полковників, у вільні хвилини на фронті читали й дуже сміялися. Писав він тоді й маленькі одноактові п'єси, а виконували їх вояки, переодягаючись, коли треба було, у жіночий одяг, пошитий з простирадл.
Просмотров 410
28.04.2018 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Муніципалка оновилась вперше за 21 рік свого існування. ЇЇ перебудували і обладнали спеціальним сховищем для графіки, живопису і навіть скульптури. Звичайно більшою улюблена галерея харків'ян не стала, це ті ж самі 100 квадратних метрів основного виставкового залу і андеграундний майданчик АРТпідвалу. Але вона знову працює.
Просмотров 446
28.04.2018 г. elena КультПоход

КультУра #0
Мов легенда сприймається історія про шестирічного хлопчика, що наважився зіграти на фортепіано свої мелодії, знаній співачці за сумісництвом бабусі Соломії Крушельницькій. Торкнувшись клавіш, композитор-початківець був обурений фальшивим звучанням інструменту. Виявилося, що фортепіано мало стрій на півтона нижче від звичного, спеціально для учнів Соломії Амвросіївни. Композитор Мирослав Скорик про Сергія Параджанова, Соломію Крушельницьку та джаз у ексклюзивному інтерв'ю.
Просмотров 388
28.03.2018 г. elena КультУлет

КультУра #0
Відомий художник декоративно-прикладного мистецтва, завідувач лабораторією кераміки Володимир Шаповалов трохи алхімік. До нього йдуть за порадою, бо він має унікальний багаторічний досвід роботи з технологіями та температурами. Він по-буддійськи спостерігає за перебігом часу, а сам його образ із незмінною бородою дає привід для порівнянь і асоціацій. Володимир Петрович Шаповалов про себе, математику та чайники, яких він зробив не одну сотню.
Просмотров 459
15.03.2018 г. elena КультУлет

КультУра #0
Що ми знаємо про Камерун? Там класні футболісти, майже кожен європейський клуб має у своєму складі гравця з цієї африканської країни. І це все! Чомусь нічого не знаємо про камерунську музику, науку, літературу. І тому коли видалась нагода поговорити із французькою письменницею камерунського походження Леонорою Міано, треба було її використати. Перше українське інтерв'ю з відомою ранцузькою письменницею, професоркою Мічіганського університету Леонорою Міано у програмі "КультУра".
Просмотров 412
Результаты 19 - 24 из 329