Главная - КультУра Skip to content

КультУра

10.11.2017 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Він не читав вірші — він видихав їх неначе вони були народжені тільки но.Ні аркушика на книжки ніколи не було в руках, усе попам*яті. Деякі з поезій насправді приходили до нього, і це могло статись на вулиці, у транспорті, серед людей. За ґрати його посадили при Сталіні, за Брєжнєва вигнали зі Спілки письменників, у часи перебудови нагодили Державною премією за вірші, які 20 років не друкували.
Просмотров 255
26.12.2017 г. elena КультУлет

КультУра #0
Харківський авангард - що це за напрям у мистецтві? Чимало дослідників авангарду критикують поняття навіть український авангард - вважаючи це явище загальнолюдського світогляду та культури. Проект “КультУра” позиціонує себе, як пафосно-патріотична програма про Харків та харків”ян, а тому ми розкажемо про Харківський авангард і його культурну інтервенцію до столиці. Два місяці на головній виставковій площадці Києва в Національному художньому музеї України будуть розказувати та показувати Харків - авангардний. Проект “Місто ХА” - мистецька історія Харкова де були і продовжують з”являтися великі імена. Це драматична та навіть трагічна історія української культури де митці знали що таке терор,багаторічне цькування, вигнання зі Спілки художників ( Василя Єрмилова та Марії Синякової), життя на горищах надголодь. Але попри все пошук нових геніальних форм таких, що у історії стануть відбитком того часу.
Просмотров 255
10.11.2017 г. elena КультПоход

КультУра #0
10 років Оксана Дмітрієва — головний режисер Харківського театру ляльок. За цей час поставила 15 вистав, отримала декілька гран-прі міжнародних фестивалів, випустила акторський та режисерський курс в університеті мистецтв. У інтерв”ю Оксана каже, що вистави не ставить, а згадує,що театр це стрес і жорстока річ, і що поки їй хочеться вигадувати нові та нові спектаклі, а ще дуже хочеться на море. Два емоційні інтерв”ю Оксани Дмітрієвої із поясненнями та картинками.
Просмотров 246
10.11.2017 г. elena Парк Культуры

КультУра #0
У його домі бували Луї Армстронг, Френк Сінатра, Дюк Еллінгтон. Він пам'ятає чарівну Мерілін Монро. Усі вони були друзями його батьків. Рей Браун молодший виріс у родині Першої леді джазу Елли Фіцджеральд та відомого контрабасиста Рея Брауна. Височенний афроамериканець із приємним голосом, що знайшов у нашій країні своє земне щастя,співав про любов. Як пройшов унікальний концерт відомого американського співака Рея Брауна у супроводі харківського квартету Олега Полянського, у проекті “КультУра”.
Просмотров 337
26.10.2017 г. elena КультПрорыв

КультУра #0
«Коли я виносив жовто-блакитний прапор під звуки гімну України, який виконував шотландський хор, я відчував велику честь, що представляю на міжнародному форумі культуру своєї нації, а також величезну відповідальність і за якість своєї творчості, і за свої людські якості та поведінку,” - сказав у інтерв'ю молодий режисер Тимофій Бінюков. Новий незалежний харківський театр “Варіант” став учасником фестивалю театру та музики у шотландському місті Абердин. Як туди потрапили харків'яни, - історія міжнародного успіху у програмі “КультУра”.
Просмотров 305
Результаты 19 - 24 из 317