Главная - КультУра Skip to content

КультУра

15.03.2018 г. elena КультПоход

КультУра #0
Музика - прийом, завдяки якому раціональні та ірраціональні співвідношення чисел вводяться в наше чуттєве пізнання безпосередньо і відразу, а не розкриваються нам, як в арифметиці, через формули - так писав німецький філософ Шопенгауер. Мова музики, як і мова чисел - універсальна. Одним з перших, хто спробував висловити красу музики за допомогою чисел, був Піфагор.
Просмотров 326
15.03.2018 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Доля цього художника унікальна. Народився у 1943 році у містечку Старобільск на Луганщині. Вчився у танковому училищі. Закінчив три курси філологічного факультету університету Каразіна, але потім прийшов у художнє училище і все життя займається малярством. Олександр Судаков про себе і живопис у програмі КультУра.
Просмотров 342
06.03.2018 г. elena КультПрорыв

КультУра #0
<Багато хто вже вивчив слово "імпреза", що можна перекласти як емоційний вибух, не дарма таким словом назвали фестиваль особливої незвичайної музики. Перший з концертів "Барочна імпреза" об'єднав не тільки бароковий репертуар, а й неперевершену музику з сучасних партитур, які ніколи не звучали в Харкові.
Просмотров 309
05.03.2018 г. elena КультУлет

КультУра #0
Ця історія про чудернацьку жінку і її щасливий рецепт вирішення усіх життєвих проблем. Треба підняти праву руку ось так, високо-високо ... а тепер опустити різко вниз і сказати: "Ну і грець з ним! Краще шити ляльки!" Ірина Прядкіна : я виросла на Плеханівській - куди там тій Одесі.
Просмотров 360
05.03.2018 г. elena КультПоход

КультУра #0
Цю п'єсу називають однієї із найважливіших російськомовних п'єс минулого століття. Вона була написана у 1928, а вийшла друком через 40 років, та й то у Німеччині. Що такого написав у своїй п'єсі “Самогубець”, 28 річний драматург Микола Ердман можна побачити у Харківському академічному українському театрі ім.Шевченка. Колектив готується до прем'єри. Гостро- соціально-смішно і страшно водночас, в найкращих традиціях цього театру.
Просмотров 319
Результаты 19 - 24 из 324