Главная - КультУра Skip to content

КультУра

27.12.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Учбовий театр Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського. Заслужений артист України, актор київського театру ім.Івана Франка,тато трьох синів, студент режисерського відділення театрального факультету Харківського університету мистецтв Андрій Романій, показав дипломну виставу. Для своєї постановки він повністю переписав сценарій американського фільму. Сценічне мистецтво ввібрало в себе правду буденного життя. Молоді актори про природу страху, про насилля та методи йому протистояти.
Просмотров 381
25.01.2017 г. elena Парк Культуры

КультУра #0
Спочатку я побачила фотографії зроблені нею... потім звернула увагу на цікаву дівчину. Дивна білявка в брані? ніби минулого століття. Я заговорила із нею сама і зрозуміла, що вона тиха мрійлива людина, а все що робить звучить музикою, бо у всьому є гармонія. Вона передає через малюнок, фотографію тонкі та навіть еротичні почуття, емоції і вони відкликаються. Сюжет ми знімали на її території і вона, здається була дуже відвертою.
Просмотров 519
27.12.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Добра традиція Муніципальної галереї напередодні різдв*яно-новорічних свят влаштовувати виставку заслуженої художниці України Жаннети Соловйової із її чарівним глиняним звіринцем. “Хочу і можу” називається нова виставка майстрині, підсумок трьох прожитих років.
Просмотров 516
27.12.2016 г. elena Парк Культуры

КультУра #0
Студентські музичні вечори в університеті мистецтв дуже популярні у місті. Охочих почути молодих виконавців так багато, що місця займають за декілька годин. На різдвяні зустрічі класу естрадно-джазового співу прийшло стільки людей, що відеокамеру не було де поставити. Студенти консерваторії “дали джазу” — від класичних стандартів до поєднання із фольком.
Просмотров 566
27.12.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
У репертуарі не кожного театру є вистави, що йдуть десятиліттями, але залишаються цікавими для глядачів та цінними для акторів. У Харківському театрі ім.Т.Г. Шевченка, таких аж 6шість. Найстарша постановка в Україні вистава “Шельменко — денщик”, режисера Народного артиста Радянського Союзу Василя Василько. Вистава йде на великій сцені театру 74 роки і це абсолютний рекорд. Ще одна вистава-довгожитель театру “Оркестр” за п”єсою Жанна Ануя, два десятиліття вона у афішах театру. Нещодавно зіграли ювілейну трьохсоту виставу.
Просмотров 417
Результаты 25 - 30 из 301