Главная - КультУра Skip to content

КультУра

15.03.2018 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Доля цього художника унікальна. Народився у 1943 році у містечку Старобільск на Луганщині. Вчився у танковому училищі. Закінчив три курси філологічного факультету університету Каразіна, але потім прийшов у художнє училище і все життя займається малярством. Олександр Судаков про себе і живопис у програмі КультУра.
Просмотров 486
06.03.2018 г. elena КультПрорыв

КультУра #0
<Багато хто вже вивчив слово "імпреза", що можна перекласти як емоційний вибух, не дарма таким словом назвали фестиваль особливої незвичайної музики. Перший з концертів "Барочна імпреза" об'єднав не тільки бароковий репертуар, а й неперевершену музику з сучасних партитур, які ніколи не звучали в Харкові.
Просмотров 448
05.03.2018 г. elena КультУлет

КультУра #0
Ця історія про чудернацьку жінку і її щасливий рецепт вирішення усіх життєвих проблем. Треба підняти праву руку ось так, високо-високо ... а тепер опустити різко вниз і сказати: "Ну і грець з ним! Краще шити ляльки!" Ірина Прядкіна : я виросла на Плеханівській - куди там тій Одесі.
Просмотров 498
05.03.2018 г. elena КультПоход

КультУра #0
Цю п'єсу називають однієї із найважливіших російськомовних п'єс минулого століття. Вона була написана у 1928, а вийшла друком через 40 років, та й то у Німеччині. Що такого написав у своїй п'єсі “Самогубець”, 28 річний драматург Микола Ердман можна побачити у Харківському академічному українському театрі ім.Шевченка. Колектив готується до прем'єри. Гостро- соціально-смішно і страшно водночас, в найкращих традиціях цього театру.
Просмотров 451
19.02.2018 г. elena КультУлет

КультУра #0
Ці люди разом грають трохи більше року, але їх виступи проходять так, наче ви на концерті гурту 《Скрябін》 і біля мікрофона Андрій Кузьменко. Вони називают себе "ІСПАНІЯ" і мають у своєму складі найпрофесійніших музикантів української рок-сцени. У лютневі дні коли згадують Кузьму , ми розкажемо про музичне продовження гурту 《Скрябін》.
Просмотров 413
Результаты 25 - 30 из 329