Главная - КультУра Skip to content

КультУра

29.07.2010 г. jimled Парк Культуры

«Со времен Джима Моррисона и Doors не было в Америке группы более романтичной, чем „Браззавиль" Дэвида Брауна». — А. К. Троицкий.
КультУра #0
Группа записала две кавер-версии песен российских исполнителей: «Star Сalled Sun» в 2006 году — «Звезда по имени Солнце» группы «Кино», «Green Eyed Taxi» в 2009 году — «Зеленоглазое такси» Олега Кваши.
Просмотров 2971
29.07.2010 г. jimled КультПоход

КультУра #0
Найкращий флейтист кельтського світу Брайан Финеган восьмидесятирічний геній армянського дудука Дживан Гаспарян чудова діва із ірландською волинкою Бекі Тейлор церковний хор і ще декілька десятків музикантів зі всього світу Борис Гребінщиков представив у Харкові свою нову платівку " Лошадь белая"
Просмотров 2623
29.07.2010 г. jimled КультПросвет

"Ундервуд" — це досконала друкарська машинка. На "Ундервуді" було віддруковано не один твір, що підкорив світ. Маяковского, Хеменгуэя, Ільфа із Петровим, Довлатова, що знався на сольних партіях "ундервуда,"важко навіть уявити без цього письменного засобу.

КультУра #0
Винайшли це диво техніки у 1895 році брати Вагнери, а американський підприємець Джон Ундервуд гарно вклав свої гроші і залишився у історії назавжди. Московско- Севастопольский музично-літературный проект "Ундервуд" дав американскому "собрату" друге життя. Важко з"ясувати державну належність колективу. Сьогодні група зручно влаштувалась у Москві, але усі інструменталісти -харківські та дніпропетровські музиканти. Про них кажуть талановиті оптимісти, "циничні романтики", співаючі лікарі - гурт "Ундервуд".
Просмотров 2999
29.07.2010 г. jimled Сделано в Харькове

Грецький філософ Платон в своїй притчі стверджував, що людина живе, немов в печері. Вона ВСЕ сприймає як тіні на стіні. А вони, лише зображення того що відбувається -- відображення ідей.

КультУра #0
Платон бачив у філософії мету звільнити людство від цього тіньового світогляду. Вказати дорогу до переходу у дійсність, надати людям можливість існувати у реальному світі. Чи був Платон правий? Можливо, дійсно, все, що нас оточує -- це лише тіні? Якщо це так, то існує ТЕ, що ПОРОДЖУЄ ТІНЬ?.. Розмовляти із людьми мовою тіней вирішив харківський режисер Андрій Солоняк. У його виставі "Іллюзія дійсності" немає жодного слова, а сам він звертаєтьсчя до півсвідомості глядачів. Про незвичайну виставу, про гру тіні та світла у програмі КультУРА.
Просмотров 3559
29.07.2010 г. jimled КультПросвет

Про нього кажуть - знаний український художник.

КультУра #0
Микола Маценко - любитель китча та стьобу, про себе в гарнонаписаній біографії дає такі подробиці: Народився 31 січня 1960 р. у селі Прутівка Снятинського р-ну Івано-Франківської обл. у робітничо-селянській родині.
Просмотров 3413
Результаты 241 - 246 из 315