Главная - КультУра Skip to content

КультУра

29.07.2010 г. jimled КультПрорыв

Словосполучення "наївне мистецтво " це помякшена форма слова примітивізм.

КультУра #0
Якщо не дуже розбиратись то можна сказати, що термін "наївне мистецтво " існує для позначення творчості "самодіяльних",тих що не здобули професійної освіти художників. Але це не так зовсім так , або ж зовсім не так:"наївний" художник відрізняється від "не-наївного", як шаман відрізняється від професора: обоє - фахівці, але кожен у своєму жанрі.
Просмотров 2915
29.07.2010 г. jimled КультПросвет

Ви, певне помічали, що не лише діти, але і дорослі,на пляжі, раптом починають захоплено будувати замки з піску? І це не випадково.

КультУра #0
Психотерапевти стверджують:забавки із піском добре впливають на психіку людини - позбавляють від негативних емоцій, переживань і навіть допомагають знайти вирішення проблем. Пісочна, або сипка анімація — це стиль образотворчого мистецтва, а також технологія створення анімаційних фільмів. Дар"я Пушанкіна розказує історії малюючи їх на піску.
Просмотров 3053
29.07.2010 г. jimled Парк Культуры

«Со времен Джима Моррисона и Doors не было в Америке группы более романтичной, чем „Браззавиль" Дэвида Брауна». — А. К. Троицкий.
КультУра #0
Группа записала две кавер-версии песен российских исполнителей: «Star Сalled Sun» в 2006 году — «Звезда по имени Солнце» группы «Кино», «Green Eyed Taxi» в 2009 году — «Зеленоглазое такси» Олега Кваши.
Просмотров 3024
29.07.2010 г. jimled КультПоход

КультУра #0
Найкращий флейтист кельтського світу Брайан Финеган восьмидесятирічний геній армянського дудука Дживан Гаспарян чудова діва із ірландською волинкою Бекі Тейлор церковний хор і ще декілька десятків музикантів зі всього світу Борис Гребінщиков представив у Харкові свою нову платівку " Лошадь белая"
Просмотров 2666
29.07.2010 г. jimled КультПросвет

"Ундервуд" — це досконала друкарська машинка. На "Ундервуді" було віддруковано не один твір, що підкорив світ. Маяковского, Хеменгуэя, Ільфа із Петровим, Довлатова, що знався на сольних партіях "ундервуда,"важко навіть уявити без цього письменного засобу.

КультУра #0
Винайшли це диво техніки у 1895 році брати Вагнери, а американський підприємець Джон Ундервуд гарно вклав свої гроші і залишився у історії назавжди. Московско- Севастопольский музично-літературный проект "Ундервуд" дав американскому "собрату" друге життя. Важко з"ясувати державну належність колективу. Сьогодні група зручно влаштувалась у Москві, але усі інструменталісти -харківські та дніпропетровські музиканти. Про них кажуть талановиті оптимісти, "циничні романтики", співаючі лікарі - гурт "Ундервуд".
Просмотров 3054
Результаты 241 - 246 из 317