Главная - КультУра Skip to content

КультУра

05.08.2010 г. jimled Парк Культуры

Самотність це коли ти завжди знаєш де лежать твої речі.

КультУра #0
Самотніть це коли твій единий співбесідник пральна машина Електролюкс. Самотність це коли ти чуєш тільки як цокає годинник і прислухаєшься до чужих кроків...Із двох твор"в про самотність актор та режисер Олександр Ковшун зробив одну виставу. "Та що слухає кроки" це мікс історій сучасного російського драматурга Ніколая Коляди та одного із засновників «театру парадоксу» Семюеля Беккета. В Україні мільйони людей різного віку, чоловіків і жінок шукають ліки від самотності. Про самотність мовою театру.
Просмотров 2754
05.08.2010 г. jimled КультПрорыв

У дитинстві мені подобався театр і жуки. Театр, тому що він був схожим на мішок фокусника, а в ньому стільки усього цікавого та не дуже мені тоді зрозумілого, а жуки, особливо травневі це ще одне диво знаю багатьом подобаються музичні жуки, тобто Бітлз, а феномен німецького автопрому Фольксваген жук найпопулярніше і одне із найлегендарніших авто у світі.

КультУра #0
Тобто людям подобаються жуки і театр також, має сподобатись їм і ТЕАТР на ЖУКАХ. Харків"янину відразу зрозуміло де саме знаходиться цей новий творчий колектив. Маленька зала на 40 осіб облаштована чи те на місці недобудованого басейну, чи те на місті якогось складського приміщеня, але хіба це важливо. Головне вони існують. Вони є. Театрів багато не буває. Театр на Жуках у програмі КультУРА.
Просмотров 2808
29.07.2010 г. jimled Парк Культуры

КультУра #0
Кто такая Елена Морозова? Внимательный зритель вспомнит ее демоническую Маргу из фильма Алексея Учителя «Дневник его жены». Скандальное кино о трагической любви и одиночестве. .. история о неизвестной частной жизни великого русского писателя Ивана Бунина. Лента выдвигалась на «Оскар» - как лучший иностранный фильм.
Просмотров 2929
29.07.2010 г. jimled КультПрорыв

КультУра #0
Майским вечером, 1986 года, когда солидарные друг с другом трудящиеся всех стран возвращались с демонстраций в родные кварталы, когда трудовая интеллигенция томилась в ожидании праздничных банкетов, три подающих надежды музыканта собрались в комнате общежития Киевского Политеха почитать .. .Достоевского. Нельзя сказать, что Федор Михайлович был любимым писателем Олега Скрипки, Александра Пипы и Юрия Здоренко, разумеется, каждый имел свои собственные воззрения на классическую литературу, но в вопросах развития современной эстрадной музыки молодые люди были абсолютно единодушны....
Просмотров 2678
29.07.2010 г. jimled КультУлет

ОДЕССА. 1 АПРЕЛЯ. ЮМОРИНА...

КультУра #0
Или наоборот: ЮМОРИНА. 1 АПРЕЛЯ. ОДЕССА...
Можно просто -- ЮМОРИНА!..
И сразу становится понятно, что речь идет ИМЕННО об ОДЕССЕ и именно, о ПЕРВОМ АПРЕЛЯ!!!
Просмотров 3007
Результаты 241 - 246 из 324