Главная - КультУра Skip to content

КультУра

29.07.2010 г. jimled Парк Культуры

Він пише картини і говорить про мистецтво.

КультУра #0
Це любить і цим заробляє на життя. Говорити про мистецтво навчився на факультеті культорології у академії культури, малювати у художній школі.Його звати Константин Зоркін на Константина Сергійовича теж відзивається, так його кличуть учні- він викладає історію мистецтв у своїй рідній художній школі.
Просмотров 3547
29.07.2010 г. jimled КультПрорыв

Словосполучення "наївне мистецтво " це помякшена форма слова примітивізм.

КультУра #0
Якщо не дуже розбиратись то можна сказати, що термін "наївне мистецтво " існує для позначення творчості "самодіяльних",тих що не здобули професійної освіти художників. Але це не так зовсім так , або ж зовсім не так:"наївний" художник відрізняється від "не-наївного", як шаман відрізняється від професора: обоє - фахівці, але кожен у своєму жанрі.
Просмотров 3061
29.07.2010 г. jimled КультПросвет

Ви, певне помічали, що не лише діти, але і дорослі,на пляжі, раптом починають захоплено будувати замки з піску? І це не випадково.

КультУра #0
Психотерапевти стверджують:забавки із піском добре впливають на психіку людини - позбавляють від негативних емоцій, переживань і навіть допомагають знайти вирішення проблем. Пісочна, або сипка анімація — це стиль образотворчого мистецтва, а також технологія створення анімаційних фільмів. Дар"я Пушанкіна розказує історії малюючи їх на піску.
Просмотров 3159
29.07.2010 г. jimled Парк Культуры

«Со времен Джима Моррисона и Doors не было в Америке группы более романтичной, чем „Браззавиль" Дэвида Брауна». — А. К. Троицкий.
КультУра #0
Группа записала две кавер-версии песен российских исполнителей: «Star Сalled Sun» в 2006 году — «Звезда по имени Солнце» группы «Кино», «Green Eyed Taxi» в 2009 году — «Зеленоглазое такси» Олега Кваши.
Просмотров 3148
29.07.2010 г. jimled КультПоход

КультУра #0
Найкращий флейтист кельтського світу Брайан Финеган восьмидесятирічний геній армянського дудука Дживан Гаспарян чудова діва із ірландською волинкою Бекі Тейлор церковний хор і ще декілька десятків музикантів зі всього світу Борис Гребінщиков представив у Харкові свою нову платівку " Лошадь белая"
Просмотров 2770
Результаты 247 - 252 из 324