Главная - КультУра Skip to content

КультУра

01.07.2010 г. jimled КультПрорыв

КультУра #0
Этот сюжет, снят в январе 2003 года. Тогда наша съемочная группа пыталась найти свидетелей событий 25- летней давности тех, кому удалось попасть на харьковский концерт Владимира Высоцкого. Все, что вы сейчас увидите из архива харьковчан: фотографии, газетные вырезки и видео в сюжете, те самые, которые доставались через десятые руки, много раз копировались и хранились в домашних архивах, как самое дорогое..
Просмотров 2419
01.07.2010 г. jimled КультПрорыв

КультУра #0
Якщо ви знаєте навіщо дірка у ложці значить ви родом із 90-х. Тим хто не знає про що йдеться поясню. Приблизно такою ложкою в кінці 80-х напочатку 90-х можна було відвідати мозива із пластмасової креманки, або розмішати цукор у каві. А для чого дірка? Так захищав від розкрадань своє майно державний "Пищепром".Така ложка стала символом і водночас прохідним квитком на одну знакову вечірку.
Просмотров 2352
01.07.2010 г. jimled КиноКульт

КультУра #0
Перше кіно Російської імперії було... харківським і про Харків. А першим режисером, оператором та кіномеханіком був відомий світові фотограф із Харкова Альфред Федецький.
Просмотров 3520
01.07.2010 г. jimled Парк Культуры

Якщо Ви признаєтеся собі, що: "на тому місці в душі, де ви поховали перше кохання, виросла музика " - ви наш клієнт і напевно у вашій кишені лежить абонемент у філармонію.

КультУра #0
Якщо ж ви вважаєте, що із всіх шумів, які тільки відомі людині музика - шум найдорожчий ... в цьому випадку складніше говорити про НЕЇ І все- таки спробуємо. Не лише про музику, але й про жінку. Вона дуже незвичайна все що вона робить не передбачено. Таких харків'янок не буває, сучасна дівчина із несучасною зовнішністю, як тільки її не називають. А їй Їй подобається бути різною. Кандидат медичних наук, салона актриса і співачка Елен Броше.
Просмотров 2996
01.07.2010 г. jimled КультПрорыв

КультУра #0
Київське видавництво "Родовід" представило на малій батьківщині альбом у якому вся творчість відомого харківського художника Віталія Куликова: живопис,графіка, плакат, а також спогади, думки та рецензії. Все дуже відверто. Сам автор на презентації був... у нашій країні є давня традиція подібні книжки видавати як післямову, на яку небудь роковину,світлину, або що. Маємо унікальний випадок.
Просмотров 2612
Результаты 247 - 252 из 301