Главная - КультУра Skip to content

КультУра

01.07.2010 г. jimled КультПросвет

Слава цих двох жінок з 19 століття докотилась до нас. Одна була французською актрисою - друга італійською. Одна була божественною, друга незрівнянною.

КультУра #0
Обидві вони із гастролями були у нашому міст!. На підмостки нинішнього театру Шевченка у 1892 році виходила божествена Сара Бернар на рік раніше незрівнянна Елеонора Дузе. Вони були іконами стилю,навіть люди, що не цікавились театром йшли подивитись на відомих жінок. І Бернар і Дузе у Харкові грали одну і ту ж саму роль у пьесі Олександра -Дюма -сина "Дама із камеліями".
Просмотров 2596
01.07.2010 г. jimled КультПрорыв

Колись він виконував блюз на вулицях міст та містечок штату Оклахома. Там освоював ази гри на губній гармошці. Його звати Біг Уоккер, а повністю Деррик Рой Майкл Уоккер, йому 56 і він народився у сім"ї боксера.

КультУра #0
Мама правда була акторкою оклахомського театру, а тітка відомою у сусідньому штаті співачкою. Богемна родина жартує Біг Уоккер. Ще дитиною Дерик грав у дитячих виставах, але найулюбленішим його заняттям було залізти на горище свого будинку та слухати платівки Джимі Хендрікса та Дженіс Джоплін,ще тоді він знав, що обов"язково буде блюзовим музикантом.
Просмотров 3115
01.07.2010 г. jimled КультПрорыв

"Наумов относится к числу музыкантов, чье творчество с трудом поддается классификационной оценке и лежит вне традиционных рамок'' (Рок-энциклопедія, 1991).

КультУра #0
У 80-т! у музичних колах не знати про Юрія Наумова, вважалось просто не пристойно. Музикант, неофіційно мав титул кращого блюзового гітариста Радянського Союзу. З того часу як студента Наумова виключили з 5-го курсу медичного інституту за пропаганду буржуазної культури, пройшло чимало часу. Він вже давно не є громадянином Російської федерації і до свого нелегкого життєвого маршруту Новосибірськ-Ленінград-Москва- Нью-Йорк звик. "Мой путь в музыканты это путь обломов» - сказав якось у інтерв"ю Юрій Наумов.
Просмотров 2456
01.07.2010 г. jimled КиноКульт

КультУра #0
Говорят, что мостовая перед домом, в котором жил автор и исполнитель песен Серж Гинзбург , по колено усеяна окурками. Парижане и гости столицы приходят сюда, чтобы выкурить сигарету в память о человеке, который всю жизнь не выпускал сигарету изо рта, был новатором и потрясателем основ, бунтующей музыкальной душой Франции.
Просмотров 3134
01.07.2010 г. jimled КультПоход

КультУра #0
Человек, который смотрит на жизнь через глазок объектива, всегда, в конечном счете, глядит через него в историю. Он фиксирует события, которые на его взгляд являются важными и всегда в этом видении исторического момента присутствует его отношение, его личное понимание и ощущение происходящего. Если на исторический момент вашего города смотрят люди иноземные они создают другую реальность
Просмотров 2562
Результаты 253 - 258 из 301