Главная - КультУра Skip to content

КультУра

29.07.2010 г. jimled Сделано в Харькове

Грецький філософ Платон в своїй притчі стверджував, що людина живе, немов в печері. Вона ВСЕ сприймає як тіні на стіні. А вони, лише зображення того що відбувається -- відображення ідей.

КультУра #0
Платон бачив у філософії мету звільнити людство від цього тіньового світогляду. Вказати дорогу до переходу у дійсність, надати людям можливість існувати у реальному світі. Чи був Платон правий? Можливо, дійсно, все, що нас оточує -- це лише тіні? Якщо це так, то існує ТЕ, що ПОРОДЖУЄ ТІНЬ?.. Розмовляти із людьми мовою тіней вирішив харківський режисер Андрій Солоняк. У його виставі "Іллюзія дійсності" немає жодного слова, а сам він звертаєтьсчя до півсвідомості глядачів. Про незвичайну виставу, про гру тіні та світла у програмі КультУРА.
Просмотров 3741
29.07.2010 г. jimled КультПросвет

Про нього кажуть - знаний український художник.

КультУра #0
Микола Маценко - любитель китча та стьобу, про себе в гарнонаписаній біографії дає такі подробиці: Народився 31 січня 1960 р. у селі Прутівка Снятинського р-ну Івано-Франківської обл. у робітничо-селянській родині.
Просмотров 3606
29.07.2010 г. jimled КультПрорыв

Збирати інтерьэрних ляльок сьогодні так само престижно, як картини, бойові нагороди, зброю,або антикваріат. Серед колекціонерів - зірки Демі Мур і Барбара Стрейзанд, Елтон Джон, дружина екс-президента Америки Барбара Буш..

КультУра #0
Вартість окремих екземплярів декілька десятків тисяч умовних одиниць. Ціна перш за все залежить від імені художника, потім враховуються матеріал та кількість копій ляльки...Художники- лялькарі за звичай не видають секретів майстерності , адже ексклюзивні ляльки і цінуються найдорожче, але капітан запасу Ігор Кириченко, деякі таємниці професії Папи Карло відкрив. Ігор кириченко почав створювати ляльки зовсім недавно і вже зараз вважається одним із провідних майстрів цього мистецтва в Україні.
Просмотров 2785
29.07.2010 г. jimled Парк Культуры

Творчість Ольги Арефьєвой, або знають досконально, або не знають зовсім. Тому що байдуже ставитися до того, що вона робить, неможливо. Лідер групи "Ковчег", музикант, художник, письменник, ведуча тренінгів... І це все вона!

КультУра #0
До Харкова Ольга Арефьєва приїхала, аби дати концерт і представити власну книжку "Смерть и приключения Ефросиньи Прекрасной". А ще Ольга Арефьєва відомий автор одностиший які із задоволенням багато хто цитує. Не відмовимо собі у задоволенні і ми. Ольга Арефьєва пісні та тексти.
Просмотров 3069
29.07.2010 г. jimled КиноКульт

"Совершенно нетипичная история, которая могла произойти исключительно под Новый год" - так назвали авторы, самую любимую в народе комедию Эльдара Рязанова.

КультУра #0
Сценарий был написан по рассказу Никиты Богословского о том, как он по ошибке отправил своего пьяного друга в канун Нового года в Киев с 15-тью копейками в кармане... Могла ли такая история произойти в нашем городе пыталась выяснить программа "КультУра"
Просмотров 3157
Результаты 253 - 258 из 324