Главная - КультУра Skip to content

КультУра

28.06.2010 г. jimled Парк Культуры

Цей хвилюючий танець має давню історію. Кажуть, що його придумала африканська рабиня, а пізніше він увійшов у культуру єгиптян та арабів. Танець незавжди був доступний для загального огляду і виконується не щадячи живота свого.

КультУра #0
Його називають по різному частіше танець живота, або беліденс. Його не можна навчитись танцювати якщо у тебе немає життевого досвіду, кажуть на Сході, і цим він схожий із блюзом та джазом. Східні танці ,як і ці музичні напрямки нескінченні у своїх можливостях, тому що завжди зберігають свою природу -- природу вільного коливання стегон. Дві історії про життя та беліденс.
Просмотров 2768
28.06.2010 г. jimled КультПрорыв

П"єса «Король Лір» - мабуть, найпохмуріша і найважча зі всієї «обойми» шекспірівських трагедій. Історія світового театру знала безліч різних Лірів, що ставали віддзеркаленнями епохи: то нарочито величних, то простих і навіть простодушних.

КультУра #0
Лір у виконанні народного артиста україни Олексія Рубінського до класичних «типажів» відношення не має : це позбавлений усілякої героїки і претензій на святість дідуган, що поступово скочується у все глибший маразм,доречі психіатри кажуть,що Шекспір дуже дуже переконливо і детально виписав цей клінічний випадок. У харьківському театрі ляльок прем'єра шекспіровської трагедії.Молодий режисер Оксана Дмитрієва запропонувала свого короля , на цій драмі було зломано не один режисерський хребет-король Лир перевірка на професійну спроможність-режисер Дмітрієва екзамен витримала.
Просмотров 2543
28.06.2010 г. jimled КультПрорыв

КультУра #0
Сегодня художник- человек, умеющий мыслить . Его социальная функция гораздо шире, чем у искуссного рисовальщика. Он выдает идеи. Искусство как образ ЖИЗНИ.
Просмотров 2647
28.06.2010 г. jimled КультПоход

У каждого города есть свои легенды. В Москве теперь с особой гордостью показывают, где любил пропустить стаканчик культовый писатель Венечка Ерофеев, В Питере кочегарку Виктора Цоя превратили в музей.

КультУра #0
В Харькове есть свое культовое место «Дом Митасова». Знаменит этот человек своими загадочными и часто повторяющимися надписями и знаками на стенах домов. Короткие предложения, выцарапанные или нарисованные красками. Последний раз массово они появились на стенах нашего города 89 году. Сами фразы: «Сужение ума на земле» или «Век Вак» призывают к тому, чтобы вложить в них свой смысл...
Просмотров 2588
28.06.2010 г. jimled Сделано в Харькове

Юбилей, это как явление природы -- отменить его никто не в силах. Его ждут, к нему готовятся, о нем много говорят. Говорят о городе горожанах вспоминают историю и достижения.

КультУра #0
Мы тоже еще раз вспомним, что харьковчане развивали космонавтику и генетику они участвовали в восхождении на Эверест, сконструировали легендарный Т-34, лучший танк второй мировой войны. Начало ядерной эпохи началось в Харькове... Юбилей это большое событие. Хотя бы потому, что это наша личная история тоже всех нас, живущих в этом городе.
Просмотров 3349
Результаты 259 - 264 из 301