Главная - КультУра Skip to content

КультУра

01.07.2010 г. jimled КультПрорыв

КультУра #0
Київське видавництво "Родовід" представило на малій батьківщині альбом у якому вся творчість відомого харківського художника Віталія Куликова: живопис,графіка, плакат, а також спогади, думки та рецензії. Все дуже відверто. Сам автор на презентації був... у нашій країні є давня традиція подібні книжки видавати як післямову, на яку небудь роковину,світлину, або що. Маємо унікальний випадок.
Просмотров 2748
01.07.2010 г. jimled КультПоход

Великому російському письменику Льву Миколайовичу Толстому, який залишив багато роздумів на тему кому і навіщо потрібне те, що люди називають мистецтвом, напевне і в страшному сні не приснилось, що одна із його праправнучок буде у жити у Швеції, російської не знати, свого пращура не читати, та ще співати із естради.

КультУра #0
Вікторія Толстой, бо шведскою призвіще так і залишається у чоловічій транскрипції, так звуть першу леді шведського джазу. Гілка шведських Толстих пішла від сина письменика Льва Львовича. Одного разу будучи у Швеції, Лев Львович звернувся до відомого лікаря Вестерлунда. Він закохався у його дочку Дору, одружився з нею та залишився у Швеції назавжди. Віддалений результат цього союзу тридцятирічна красуня Викторія Толстой- відома шведська джазова співачка.
Просмотров 2611
01.07.2010 г. jimled КультПросвет

Слава цих двох жінок з 19 століття докотилась до нас. Одна була французською актрисою - друга італійською. Одна була божественною, друга незрівнянною.

КультУра #0
Обидві вони із гастролями були у нашому міст!. На підмостки нинішнього театру Шевченка у 1892 році виходила божествена Сара Бернар на рік раніше незрівнянна Елеонора Дузе. Вони були іконами стилю,навіть люди, що не цікавились театром йшли подивитись на відомих жінок. І Бернар і Дузе у Харкові грали одну і ту ж саму роль у пьесі Олександра -Дюма -сина "Дама із камеліями".
Просмотров 2707
01.07.2010 г. jimled КультПрорыв

Колись він виконував блюз на вулицях міст та містечок штату Оклахома. Там освоював ази гри на губній гармошці. Його звати Біг Уоккер, а повністю Деррик Рой Майкл Уоккер, йому 56 і він народився у сім"ї боксера.

КультУра #0
Мама правда була акторкою оклахомського театру, а тітка відомою у сусідньому штаті співачкою. Богемна родина жартує Біг Уоккер. Ще дитиною Дерик грав у дитячих виставах, але найулюбленішим його заняттям було залізти на горище свого будинку та слухати платівки Джимі Хендрікса та Дженіс Джоплін,ще тоді він знав, що обов"язково буде блюзовим музикантом.
Просмотров 3266
01.07.2010 г. jimled КультПрорыв

"Наумов относится к числу музыкантов, чье творчество с трудом поддается классификационной оценке и лежит вне традиционных рамок'' (Рок-энциклопедія, 1991).

КультУра #0
У 80-т! у музичних колах не знати про Юрія Наумова, вважалось просто не пристойно. Музикант, неофіційно мав титул кращого блюзового гітариста Радянського Союзу. З того часу як студента Наумова виключили з 5-го курсу медичного інституту за пропаганду буржуазної культури, пройшло чимало часу. Він вже давно не є громадянином Російської федерації і до свого нелегкого життєвого маршруту Новосибірськ-Ленінград-Москва- Нью-Йорк звик. "Мой путь в музыканты это путь обломов» - сказав якось у інтерв"ю Юрій Наумов.
Просмотров 2603
Результаты 265 - 270 из 315