Главная - КультУра Skip to content

КультУра

01.07.2010 г. jimled КиноКульт

КультУра #0
Перше кіно Російської імперії було... харківським і про Харків. А першим режисером, оператором та кіномеханіком був відомий світові фотограф із Харкова Альфред Федецький.
Просмотров 3759
01.07.2010 г. jimled Парк Культуры

Якщо Ви признаєтеся собі, що: "на тому місці в душі, де ви поховали перше кохання, виросла музика " - ви наш клієнт і напевно у вашій кишені лежить абонемент у філармонію.

КультУра #0
Якщо ж ви вважаєте, що із всіх шумів, які тільки відомі людині музика - шум найдорожчий ... в цьому випадку складніше говорити про НЕЇ І все- таки спробуємо. Не лише про музику, але й про жінку. Вона дуже незвичайна все що вона робить не передбачено. Таких харків'янок не буває, сучасна дівчина із несучасною зовнішністю, як тільки її не називають. А їй Їй подобається бути різною. Кандидат медичних наук, салона актриса і співачка Елен Броше.
Просмотров 3233
01.07.2010 г. jimled КультПрорыв

КультУра #0
Київське видавництво "Родовід" представило на малій батьківщині альбом у якому вся творчість відомого харківського художника Віталія Куликова: живопис,графіка, плакат, а також спогади, думки та рецензії. Все дуже відверто. Сам автор на презентації був... у нашій країні є давня традиція подібні книжки видавати як післямову, на яку небудь роковину,світлину, або що. Маємо унікальний випадок.
Просмотров 2798
01.07.2010 г. jimled КультПоход

Великому російському письменику Льву Миколайовичу Толстому, який залишив багато роздумів на тему кому і навіщо потрібне те, що люди називають мистецтвом, напевне і в страшному сні не приснилось, що одна із його праправнучок буде у жити у Швеції, російської не знати, свого пращура не читати, та ще співати із естради.

КультУра #0
Вікторія Толстой, бо шведскою призвіще так і залишається у чоловічій транскрипції, так звуть першу леді шведського джазу. Гілка шведських Толстих пішла від сина письменика Льва Львовича. Одного разу будучи у Швеції, Лев Львович звернувся до відомого лікаря Вестерлунда. Він закохався у його дочку Дору, одружився з нею та залишився у Швеції назавжди. Віддалений результат цього союзу тридцятирічна красуня Викторія Толстой- відома шведська джазова співачка.
Просмотров 2651
01.07.2010 г. jimled КультПросвет

Слава цих двох жінок з 19 століття докотилась до нас. Одна була французською актрисою - друга італійською. Одна була божественною, друга незрівнянною.

КультУра #0
Обидві вони із гастролями були у нашому міст!. На підмостки нинішнього театру Шевченка у 1892 році виходила божествена Сара Бернар на рік раніше незрівнянна Елеонора Дузе. Вони були іконами стилю,навіть люди, що не цікавились театром йшли подивитись на відомих жінок. І Бернар і Дузе у Харкові грали одну і ту ж саму роль у пьесі Олександра -Дюма -сина "Дама із камеліями".
Просмотров 2750
Результаты 265 - 270 из 317