Главная - КультУра Skip to content

КультУра

02.07.2010 г. jimled КультУлет

МУЛЬТЯШКА- так називають персонаж мультиплікаційного фільму. Мультяшки мають оригінальну зовнішність і характер, а також відмінні риси, що роблять його таким несхожим на людей.

КультУра #0
За стандартом, мультяшки мають привабливу зовнішність незалежно від характеру. Ця назва з'явилася після виходу у світ роману (а потім і кінофільму) Гер! Вулфа «Хто підставив кролика Роджера?». Харків"янка Ірина Борисова 16 років живе та працює у Америці , вигадує свої світи, створює свію ексклюзивну реальність-робить мультяшок.
Просмотров 2913
02.07.2010 г. jimled Парк Культуры

Імя 28-річного харківського художника Артема Волокітіна цієї осень часто зустрічалось у пресі. На жаль не у зв"язку із творчістю Артема, змі на різні лади розказували історію про те, як було підпалено київський атр-центр Павла Гудімова, а у ньому якраз експонувалась виставка харківського художника.

КультУра #0
Одинадцять тонких та відвертих картин під назвою "Герой" тільки дивом не згоріли. Хто і навіщо підпалив галерею, правоохоронці так і не дізнались слідство триває. Також невідома і причина вандалізму, у приміщені галереї напередодні" ЧП" проходила дискусія на тему "Пропаганда гомосексуалізму, або пропаганда толерантності?" обговорювали книгу" Сто двадцять сторінок Содома". Комусь дуже такі розмови не сподобались - результат спалена галерея. Хтось скаже : який піар художник,у про такий де хто тільки мріє, але не Артем Волокітін дуже болісно пережив цю трагедію.
Просмотров 3214
02.07.2010 г. jimled Сделано в Харькове

23-х річний харків"янин Гамлет Зіньківський із його вибритим на потилиці "чорним квадратом" та ножицями на шиї.

КультУра #0
Його роботи порівнюють із роботами піонерів авангарду і називають новою зіркою сучасного українського мистецтва.Він підписує свої картини Гам Лет складає це звичне імя з двох слів і перекладає з української, як ШУМ ВЕКОВ. Як би там не було, але нашумів Гамлет уже як слід.
Просмотров 3542
02.07.2010 г. jimled КультПрорыв

Харківська галерея лабораторія сучасного мистецтва "Соска" заявила про своє строворення чотири роки тому.

КультУра #0
До тепер у її склад входять: 24-х річна Ганна Кривенцова, та ровесник Ганни - Микола Рідний і 31-річний Сергій Попов. Естетика групи виросла з харківської школи фотографії, фірмовим стилем якої завжди була гостросоціальная документалістика. У групі" SOSka" ця спадщина змішалася з елементами гри і використанням нових медіа, зокрема, відео.
Просмотров 2883
02.07.2010 г. jimled КультПоход

Сергій Олександрович Коротков один із тих хто починав радянську рок-журналістику.

КультУра #0
Він писав у самовидаванні музичні журнали під псевдонімом "Морковная корова"ще у 60-х мав зовсім не радянський вигляд і ходив у сірий будинок на Совнаркомівській майже як на роботу. Цей сюжет було знято майже 5 років тому. Тоді він дивиться на нашу знімальну группу через посмішку, заховану у вуса і розказував багато, але хотілось , аби він говорив -говорив і говорив..
Просмотров 2816
Результаты 265 - 270 из 324