Главная - КультУра Skip to content

КультУра

01.07.2010 г. jimled КультПоход

КультУра #0
Человек, который смотрит на жизнь через глазок объектива, всегда, в конечном счете, глядит через него в историю. Он фиксирует события, которые на его взгляд являются важными и всегда в этом видении исторического момента присутствует его отношение, его личное понимание и ощущение происходящего. Если на исторический момент вашего города смотрят люди иноземные они создают другую реальность
Просмотров 2682
28.06.2010 г. jimled КультПросвет

Хороший живописець має писати дві головні речі, казав Леонардо да Вінчі, людину і уявлення її душі. Перше -легко, друге-важко. Цю істину можна прочитати у одній із книжок генія, а дійти до розуміння її складніше, на це потрібні роки -особисті переживання, особистий досвід та майстерність.

КультУра #0
Художники незакінчену роботу демонструвати не люблять і це правильно -показувати із чого саме"ростут цветы нен ведая стыда»- не принято глядач має відчути усю красу ,зрозуміти увесь зміст. Маємо унікальну можливість зазирнути у майстерню харківського художника Олега Лазаренка і побачити,як митець впорався із двома головними заповідями великого Леонардо- Лазаренко пише людину і уявлення її душі. Відійшовши від старих сюжетів, художник два роки працює над образами дванадцяти апостолів. Не зраджуючи самому собі не забувши вланоруч розроблену техніку його пошуки переростають у маштабний проект.
Просмотров 2966
28.06.2010 г. jimled Парк Культуры

Цей хвилюючий танець має давню історію. Кажуть, що його придумала африканська рабиня, а пізніше він увійшов у культуру єгиптян та арабів. Танець незавжди був доступний для загального огляду і виконується не щадячи живота свого.

КультУра #0
Його називають по різному частіше танець живота, або беліденс. Його не можна навчитись танцювати якщо у тебе немає життевого досвіду, кажуть на Сході, і цим він схожий із блюзом та джазом. Східні танці ,як і ці музичні напрямки нескінченні у своїх можливостях, тому що завжди зберігають свою природу -- природу вільного коливання стегон. Дві історії про життя та беліденс.
Просмотров 2926
28.06.2010 г. jimled КультПрорыв

П"єса «Король Лір» - мабуть, найпохмуріша і найважча зі всієї «обойми» шекспірівських трагедій. Історія світового театру знала безліч різних Лірів, що ставали віддзеркаленнями епохи: то нарочито величних, то простих і навіть простодушних.

КультУра #0
Лір у виконанні народного артиста україни Олексія Рубінського до класичних «типажів» відношення не має : це позбавлений усілякої героїки і претензій на святість дідуган, що поступово скочується у все глибший маразм,доречі психіатри кажуть,що Шекспір дуже дуже переконливо і детально виписав цей клінічний випадок. У харьківському театрі ляльок прем'єра шекспіровської трагедії.Молодий режисер Оксана Дмитрієва запропонувала свого короля , на цій драмі було зломано не один режисерський хребет-король Лир перевірка на професійну спроможність-режисер Дмітрієва екзамен витримала.
Просмотров 2681
28.06.2010 г. jimled КультПрорыв

КультУра #0
Сегодня художник- человек, умеющий мыслить . Его социальная функция гораздо шире, чем у искуссного рисовальщика. Он выдает идеи. Искусство как образ ЖИЗНИ.
Просмотров 2792
Результаты 271 - 276 из 315