Главная - КультУра Skip to content

КультУра

01.07.2010 г. jimled КультПрорыв

КультУра #0
Якщо ви знаєте навіщо дірка у ложці значить ви родом із 90-х. Тим хто не знає про що йдеться поясню. Приблизно такою ложкою в кінці 80-х напочатку 90-х можна було відвідати мозива із пластмасової креманки, або розмішати цукор у каві. А для чого дірка? Так захищав від розкрадань своє майно державний "Пищепром".Така ложка стала символом і водночас прохідним квитком на одну знакову вечірку.
Просмотров 2650
01.07.2010 г. jimled КиноКульт

КультУра #0
Перше кіно Російської імперії було... харківським і про Харків. А першим режисером, оператором та кіномеханіком був відомий світові фотограф із Харкова Альфред Федецький.
Просмотров 3908
01.07.2010 г. jimled Парк Культуры

Якщо Ви признаєтеся собі, що: "на тому місці в душі, де ви поховали перше кохання, виросла музика " - ви наш клієнт і напевно у вашій кишені лежить абонемент у філармонію.

КультУра #0
Якщо ж ви вважаєте, що із всіх шумів, які тільки відомі людині музика - шум найдорожчий ... в цьому випадку складніше говорити про НЕЇ І все- таки спробуємо. Не лише про музику, але й про жінку. Вона дуже незвичайна все що вона робить не передбачено. Таких харків'янок не буває, сучасна дівчина із несучасною зовнішністю, як тільки її не називають. А їй Їй подобається бути різною. Кандидат медичних наук, салона актриса і співачка Елен Броше.
Просмотров 3353
01.07.2010 г. jimled КультПрорыв

КультУра #0
Київське видавництво "Родовід" представило на малій батьківщині альбом у якому вся творчість відомого харківського художника Віталія Куликова: живопис,графіка, плакат, а також спогади, думки та рецензії. Все дуже відверто. Сам автор на презентації був... у нашій країні є давня традиція подібні книжки видавати як післямову, на яку небудь роковину,світлину, або що. Маємо унікальний випадок.
Просмотров 2921
01.07.2010 г. jimled КультПоход

Великому російському письменику Льву Миколайовичу Толстому, який залишив багато роздумів на тему кому і навіщо потрібне те, що люди називають мистецтвом, напевне і в страшному сні не приснилось, що одна із його праправнучок буде у жити у Швеції, російської не знати, свого пращура не читати, та ще співати із естради.

КультУра #0
Вікторія Толстой, бо шведскою призвіще так і залишається у чоловічій транскрипції, так звуть першу леді шведського джазу. Гілка шведських Толстих пішла від сина письменика Льва Львовича. Одного разу будучи у Швеції, Лев Львович звернувся до відомого лікаря Вестерлунда. Він закохався у його дочку Дору, одружився з нею та залишився у Швеції назавжди. Віддалений результат цього союзу тридцятирічна красуня Викторія Толстой- відома шведська джазова співачка.
Просмотров 2755
Результаты 271 - 276 из 324