Главная - КультУра Skip to content

КультУра

01.07.2010 г. jimled КультПрорыв

"Наумов относится к числу музыкантов, чье творчество с трудом поддается классификационной оценке и лежит вне традиционных рамок'' (Рок-энциклопедія, 1991).

КультУра #0
У 80-т! у музичних колах не знати про Юрія Наумова, вважалось просто не пристойно. Музикант, неофіційно мав титул кращого блюзового гітариста Радянського Союзу. З того часу як студента Наумова виключили з 5-го курсу медичного інституту за пропаганду буржуазної культури, пройшло чимало часу. Він вже давно не є громадянином Російської федерації і до свого нелегкого життєвого маршруту Новосибірськ-Ленінград-Москва- Нью-Йорк звик. "Мой путь в музыканты это путь обломов» - сказав якось у інтерв"ю Юрій Наумов.
Просмотров 2657
01.07.2010 г. jimled КиноКульт

КультУра #0
Говорят, что мостовая перед домом, в котором жил автор и исполнитель песен Серж Гинзбург , по колено усеяна окурками. Парижане и гости столицы приходят сюда, чтобы выкурить сигарету в память о человеке, который всю жизнь не выпускал сигарету изо рта, был новатором и потрясателем основ, бунтующей музыкальной душой Франции.
Просмотров 3343
01.07.2010 г. jimled КультПоход

КультУра #0
Человек, который смотрит на жизнь через глазок объектива, всегда, в конечном счете, глядит через него в историю. Он фиксирует события, которые на его взгляд являются важными и всегда в этом видении исторического момента присутствует его отношение, его личное понимание и ощущение происходящего. Если на исторический момент вашего города смотрят люди иноземные они создают другую реальность
Просмотров 2728
28.06.2010 г. jimled КультПросвет

Хороший живописець має писати дві головні речі, казав Леонардо да Вінчі, людину і уявлення її душі. Перше -легко, друге-важко. Цю істину можна прочитати у одній із книжок генія, а дійти до розуміння її складніше, на це потрібні роки -особисті переживання, особистий досвід та майстерність.

КультУра #0
Художники незакінчену роботу демонструвати не люблять і це правильно -показувати із чого саме"ростут цветы нен ведая стыда»- не принято глядач має відчути усю красу ,зрозуміти увесь зміст. Маємо унікальну можливість зазирнути у майстерню харківського художника Олега Лазаренка і побачити,як митець впорався із двома головними заповідями великого Леонардо- Лазаренко пише людину і уявлення її душі. Відійшовши від старих сюжетів, художник два роки працює над образами дванадцяти апостолів. Не зраджуючи самому собі не забувши вланоруч розроблену техніку його пошуки переростають у маштабний проект.
Просмотров 3007
28.06.2010 г. jimled Парк Культуры

Цей хвилюючий танець має давню історію. Кажуть, що його придумала африканська рабиня, а пізніше він увійшов у культуру єгиптян та арабів. Танець незавжди був доступний для загального огляду і виконується не щадячи живота свого.

КультУра #0
Його називають по різному частіше танець живота, або беліденс. Його не можна навчитись танцювати якщо у тебе немає життевого досвіду, кажуть на Сході, і цим він схожий із блюзом та джазом. Східні танці ,як і ці музичні напрямки нескінченні у своїх можливостях, тому що завжди зберігають свою природу -- природу вільного коливання стегон. Дві історії про життя та беліденс.
Просмотров 2976
Результаты 271 - 276 из 317