Главная - КультУра Skip to content

КультУра

28.06.2010 г. jimled Парк Культуры

Разом із весною у нашому місті сталась велика музична подія. Любителі музики давно на неї чекали. Уперше у Харкові відбувся концерт головного фолк-рокового гурту Росії "Мельница". Лідером колективу є тендітна жінка Наталья О"Шей.

КультУра #0
Наталія О»Шей відома під сценічним псевдонімом Хелавіса — автор пісень, музикант (ірландська арфа, гітара), співачка,кандидат філологічних наук,викладала ірландську мову у МДУ. Наталя О"Шей дружина ірландського дипломата і постійно живе Швейцарії ,але це незаважає Хелавісі гастролювати просторами Росії,України та інших країн СНД. Відверте інтерв"ю лідера гурту "Мельница" .
Просмотров 2803
28.06.2010 г. jimled КультПросвет

Девятнадцятий рік Дмитро Дидоренко живе у повній темряві. Те життя до нього повертається лише у спогадах . Відслужив у лавах радянської армії вступив до художньо-промислового інституту . Молодий,здоровий амбіційний. У червні девяносто першого року Дмитро Дидоренко активний учасник пошукової експедиції "Вахта Памяті".

КультУра #0
Німецька міна, що не вибухнула під час другої світової знайшла свою жертву у мирний час. 800 грамів тротилу . Професійні сапери не вірили, що після такого вибуху можна залишитися в живих....

Дмитро Дидоренко отримав важі поранення і втратив зір. А вже через чотири місяці художник написав свою першу після поверння картину «щонайдовша дорога починається з першого кроку». Ця історія про протистояння важким обставинам.
Просмотров 2921
28.06.2010 г. jimled КультПросвет

Мистецтво і любов речовини одноприродні. Вони живуть смертю і вмирають життям. Мистецтво вмирає в музеї і в старих формах. Любов вмирає у формалізованих стосунках.

КультУра #0
Мистецтво не виносить канонів і старих форм. Любов гине в довгих розмовах і поясненнях. І мистецтво і любов живуть за межами мови. Вони у натяках у напівтонах. Вони у формах і у відчуттях. Харківський скульптор Анна Іванова — про форму, відчуття,час та простір.
Просмотров 3036
28.06.2010 г. jimled КультПросвет

Спектаклю"Гроші",що йде на малій сцені Харьк!вського академічного українського театру імені Шевченка -17 років-глядач побачив 250 вистав. Це був насправді знаковий вечір. Це спрацювало як машина часу. На три години актори театру повернулись у червень 1993 саме тоді відбулася прем"э ра "Гроші- Сто тисяч" за п"єсою Івана Карпенка- Карого.

КультУра #0
Побутову класичну грану-переграну п"єсу режисеру Миколі Яремкову та акторському колективу вдалося зіграти так смішно, так лірично,так незвично,що жюрі міжнародного театрального фестивалю "Золотий лев" у Львові одноголосно віддалиберез"льцям мистецьку першість на цьому престижному фесті. Про гроші думають, либонь, усі, та й рахують їх теж всі. Мовчазна всепроникна субстанція на ймення «гроші» -- живе своїм осібним, незалежним, містичним життям. Однак «Грошей може бути багато, а щастя мало». Усе про містичну субстанцію гроші у виставі шевченківців.
Просмотров 2956
28.06.2010 г. jimled Сделано в Харькове

По версии журнала "Фокус" Павел Маков один из 10 самых дорогих художников Украины.

КультУра #0
Цена офортов мастера достигает 20 тысяч долларов. Маков член Королевского общества живописцев и графиков Великобритании, академик Академии Искусств Украины.
Просмотров 3315
Результаты 283 - 288 из 315