Главная - КультУра Skip to content

КультУра

28.06.2010 г. jimled Сделано в Харькове

Любить искусство отвыкли - теперь его ценят. Хороший художник стоит денег. Не стоит денег - не стоит и внимания. Так думает большинство. Большинство всегда думает одинаково.

КультУра #0
Есть меньшинство, которое искусство все еще любит. Потому что пассивная любовь стала привычкой. Но есть еще и художник, который живет в своем иллюзорном мире и любит искусство в себе.
Просмотров 8038
28.06.2010 г. jimled Сделано в Харькове

Цей гурт дуже відомий у вузьких колах. Вибачайте за "крилатий вислів" але у цьому випадку по іншому не скажеш. Гурт «Труба» - це, в першу чергу, автор пісень Сергій Трубаєв, склад колективу багато разів змінювався. Гурт можна умовно віднести до слов'янського фолка, панка і ще багато чого. Сам лідер «Труби» Сергій Трубаєв свій стиль визначає як «южносалтовськие люлі-буги». Особливість групи -- оригінальні тексти. «Труба» - це скомороство міського андеграунду.

КультУра #0
Гурт можна умовно віднести до слов'янського фолка, панка і ще багато чого. Сам лідер «Труби» Сергій Трубаєв свій стиль визначає як «южносалтовськие люлі-буги». Особливість групи -- оригінальні тексти. «Труба» - це скомороство міського андеграунду.
Просмотров 4253
28.06.2010 г. jimled Парк Культуры

З ім"ям харківського художника Володимира Григорова пов"язано багато міських легенд.Чула таку.

КультУра #0
На початку першої хвилі еміграції у часи хрущовської відлиги якийсь потенційний "изменник родини" перефотографував на слайдову плівку декілька десятків робіт художника. Пройшов час і у Західній Европі з"явився новий модний напрямок у акварелі- "Аля грі" - назву складено із перших літер призвища харківського художника Володимира Григорова.
Просмотров 3311
28.06.2010 г. jimled Парк Культуры

Разом із весною у нашому місті сталась велика музична подія. Любителі музики давно на неї чекали. Уперше у Харкові відбувся концерт головного фолк-рокового гурту Росії "Мельница". Лідером колективу є тендітна жінка Наталья О"Шей.

КультУра #0
Наталія О»Шей відома під сценічним псевдонімом Хелавіса — автор пісень, музикант (ірландська арфа, гітара), співачка,кандидат філологічних наук,викладала ірландську мову у МДУ. Наталя О"Шей дружина ірландського дипломата і постійно живе Швейцарії ,але це незаважає Хелавісі гастролювати просторами Росії,України та інших країн СНД. Відверте інтерв"ю лідера гурту "Мельница" .
Просмотров 2991
28.06.2010 г. jimled КультПросвет

Девятнадцятий рік Дмитро Дидоренко живе у повній темряві. Те життя до нього повертається лише у спогадах . Відслужив у лавах радянської армії вступив до художньо-промислового інституту . Молодий,здоровий амбіційний. У червні девяносто першого року Дмитро Дидоренко активний учасник пошукової експедиції "Вахта Памяті".

КультУра #0
Німецька міна, що не вибухнула під час другої світової знайшла свою жертву у мирний час. 800 грамів тротилу . Професійні сапери не вірили, що після такого вибуху можна залишитися в живих....

Дмитро Дидоренко отримав важі поранення і втратив зір. А вже через чотири місяці художник написав свою першу після поверння картину «щонайдовша дорога починається з першого кроку». Ця історія про протистояння важким обставинам.
Просмотров 3088
Результаты 289 - 294 из 324