Главная - КультУра Skip to content

КультУра

24.06.2010 г. jimled КультПросвет

Цього року на конкурс було подано сто два художні проекти із різних країн світу, із яких жюрі відібрало 25.Усі роботи були розміщені у одному місці і подивитись на них прийшли тисячі осіб. За найцікавіший проект можна було голосувати у інтернеті,але головне слово було за поважним жюрі.

КультУра #0
Оцінити роботи молодих покликали людей авторитетних та знаних у арті. У жюрі увійшли: автор проекту фестивалю,директор муніціпальної галереї Тетяна Тумасян, харківський скульптор Олександр Рідний, відомий фотограф Сергей Братков,художник та керівник Львівског творчого об"єднання "Дзига" Владко Кауфман та представник скандального російського арт-гурту "Синие носы"Олександр Шабуров.Цього року нон-стопили два тиждні і чого там тільки не було. Концерти,вистави,майстер-класси. У нашому сюжеті те що потрапило до об"єктиву нашої камери,а це приблизно десята частка того,що відбувалось.
Просмотров 3163
23.06.2010 г. jimled КультПросвет

Молодий період в творчій біографії художника не великий. Але саме в ці роки відбувається становлення майстра, активні пошуки стилю, свого місця в художньому співтоваристві, формування особи.

КультУра #0
Сьогодні, коли є спокуса швидкого комерційного успіху, коли наростає натиск масової культури є люди, яким важливе - тільки МИСТЕЦТВО. Зовсім молодих починаючих художників представляє 5 міжнародний фестиваль молодіжного візуального мистецтва Non-Stop-Media.Цей сюжет 2004 року про те як проходив перший " Non-Stop-Media" !з особами та картинками.
Просмотров 2928
23.06.2010 г. jimled КультУлет

Ще в часи Радянського Союзу Ігор Бутман вважався кращим тенором-саксофоністом країни.

КультУра #0
Вже тоді Бутмана запрошували до свого складу гастролюючі американські музиканти: Дейв Брубек,Гар Бертон та багато інших. У 11 років Ігор Бутман почав,брати уроки гри на кларнеті. Саме у той час він успішно грає у хоккей і навіть виступає за юнацьку збірну ЦСК.Але коли прийшов час Бутман обрав саксофон.
Просмотров 3000
22.06.2010 г. jimled Парк Культуры

Практически в каждом славЯнине течет пусть малая, но толика ... татаро-монгольской крови.

КультУра #0
А с ней -- древняя филологическая традиция - в качестве «красного» использовать МАТЕРНОЕ словцо... Генетическую память изменить сложно, но возможно очистить ЯЗЫКОВУЮ КУЛЬТУРУ? Да и ... НУЖНО ЛИ?

«Мат -- не наш формат», или белгородский опыт борьбы с ненормативной лексикой.
Просмотров 3197
22.06.2010 г. jimled КультПросвет

Плоды самообразования -- 11 языков. Творческий багаж -- более 20-ти изданных книг.

КультУра #0
Формат жизни -- личный опыт. Хобби -- экстрим, эпатаж, радикализм...
Впрочем, и экстрим, и эпатаж, и радикализм вполне можно отнести к «формату бытия» известного украинского писателя Юрия Покальчука.
Просмотров 3333
Результаты 295 - 300 из 318