Главная - КультУра Skip to content

КультУра

02.12.2016 г. elena Парк Культуры

КультУра #0
Свій 20-ти літній ювілей Муніципальна галерея відмічає знаковою виставкою — вперше у Харкові роботи Вагрича Бахчаняна. Його часи називають відлигою. Порив свіжого повітря був таким сильним, що бахчанянівське покоління встигло досхочу ним надихатися, та так на все життя і залишитись шістдесятниками.
Просмотров 530
30.10.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Початок листопада 1937 року – одна з найчорніших сторінок української історії. Третього листопада за тиждень в урочищі Сандармох, що на Соловках, НКВС забрало життя понад тисячі ув'язнених. 200 з них були гордістю України. Серед тих, хто загинув - Лесь Курбас, його режисерська слава гриміла на цілий світ, яскравий драматург Микола Куліш.
Просмотров 709
15.10.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Коли вас запрошують розділити радість відкриття нового театру,чи ви відмовитись?Відмова була неможливою. Бо цих акторів ми знімали ще студентами “Майстерні 55” університету мистецтв , а тепер вони арт-платформа “Соль”!!! Вони зробили це. Попри розмови: “ ой як вам буде важко і це майже неможливо”, попри скептицизм досвідчених і бувалих.
Просмотров 895
02.10.2016 г. elena Парк Культуры

КультУра #0
Ця п”єса Уільяма Шекспіра має аж 18 екранізацій. У 2005 році канал BBC відзняв свою версію “Приборкання норовливої”. Дію переніс у наші часи де шекспірівська Катаріна - успішний політик,а Петруччо збіднілий аристократ.Новий сезон Харківський академічний драматичний театр ім.Т.Г. Шевченка відкрив прем*єрою - це“Приборкання норовливої” - версія режисера Олега Русова. Особливість вистави у тому, що грають у ній, аж шість дебютантів-молодих акторів, для яких цей сезон перший. Нові імена у програмі “КультУра”.
Просмотров 788
23.09.2016 г. elena Парк Культуры

КультУра #0
Датсько-український театральний проект - мюзикл про події в Україні. Це історії людей, які потерпають під конфлікту у Криму та Донбасі. Непрофесійні актори грають самих себе, драматург цієї п”єси — життя. На кастинг щоб взяти участь у проекті приходять більше шести десятків переселенців, режисери залишають 20 історій. Про Театр, як психологічну терапію у програмі "КультУра".
Просмотров 722
Результаты 31 - 36 из 301