Главная - КультУра Skip to content

КультУра

19.02.2018 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Виставка Курбас у Харкові зібрана з багатьох джерел:дещо було привезено з Нью-Йорку, але більшість матеріалів Музеєю театрального, музичного та кіномистецтва Украіни. Яким він був театр “Березіль”: режисерські ходи Леся Курбаса, що зафіксовано у спогадах та фотографіях. Три способи цікавого вживлення кіно на сцені.Перший фільм Леся Курбаса на Одеській кінофабриці. Перший український мюзикл “ «Алло на хвилі 477!» створений у Харкові і про Харків. У ЄрміловЦентрі унікальна експозиція про театрального режисера- новатора Леся Курбаса.
Просмотров 546
10.11.2017 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Він не читав вірші — він видихав їх неначе вони були народжені тільки но.Ні аркушика на книжки ніколи не було в руках, усе попам*яті. Деякі з поезій насправді приходили до нього, і це могло статись на вулиці, у транспорті, серед людей. За ґрати його посадили при Сталіні, за Брєжнєва вигнали зі Спілки письменників, у часи перебудови нагодили Державною премією за вірші, які 20 років не друкували.
Просмотров 574
26.12.2017 г. elena КультУлет

КультУра #0
Харківський авангард - що це за напрям у мистецтві? Чимало дослідників авангарду критикують поняття навіть український авангард - вважаючи це явище загальнолюдського світогляду та культури. Проект “КультУра” позиціонує себе, як пафосно-патріотична програма про Харків та харків”ян, а тому ми розкажемо про Харківський авангард і його культурну інтервенцію до столиці. Два місяці на головній виставковій площадці Києва в Національному художньому музеї України будуть розказувати та показувати Харків - авангардний. Проект “Місто ХА” - мистецька історія Харкова де були і продовжують з”являтися великі імена. Це драматична та навіть трагічна історія української культури де митці знали що таке терор,багаторічне цькування, вигнання зі Спілки художників ( Василя Єрмилова та Марії Синякової), життя на горищах надголодь. Але попри все пошук нових геніальних форм таких, що у історії стануть відбитком того часу.
Просмотров 563
10.11.2017 г. elena КультПоход

КультУра #0
10 років Оксана Дмітрієва — головний режисер Харківського театру ляльок. За цей час поставила 15 вистав, отримала декілька гран-прі міжнародних фестивалів, випустила акторський та режисерський курс в університеті мистецтв. У інтерв”ю Оксана каже, що вистави не ставить, а згадує,що театр це стрес і жорстока річ, і що поки їй хочеться вигадувати нові та нові спектаклі, а ще дуже хочеться на море. Два емоційні інтерв”ю Оксани Дмітрієвої із поясненнями та картинками.
Просмотров 582
10.11.2017 г. elena Парк Культуры

КультУра #0
У його домі бували Луї Армстронг, Френк Сінатра, Дюк Еллінгтон. Він пам'ятає чарівну Мерілін Монро. Усі вони були друзями його батьків. Рей Браун молодший виріс у родині Першої леді джазу Елли Фіцджеральд та відомого контрабасиста Рея Брауна. Височенний афроамериканець із приємним голосом, що знайшов у нашій країні своє земне щастя,співав про любов. Як пройшов унікальний концерт відомого американського співака Рея Брауна у супроводі харківського квартету Олега Полянського, у проекті “КультУра”.
Просмотров 640
Результаты 31 - 36 из 330