Главная - КультУра Skip to content

КультУра

22.06.2010 г. jimled КультУлет

Він мріяв літати......ще в дитинстві подивився фільм "Валерій Чкалов" із тієї пори усі його думки були про небо. Леонід Биков народився у селі Знаменське на Донеччині 12 грудня 1928 року.

КультУра #0
Запам"ятався односельчанам як "артист" вистави грав ще змалечку. Коли почалась війна йому було тринадцять у п"ятнадцять тікав на фронт, але невисокого на зріст підлітка повернули додому. У 17 він курсант спецшколи для льотчиків , але мрія літати нездійснилась...відрахували через той самИй ...невисокий зріст. Із акторством Леоніду Бикову теж не зразу пощастило до Київської школи акторів його не взяли... не роздивились талант.. зате до харківського театрального інституту прийняли.Свої перші... але впевнені сценічні кроки він зробив у театрі Шевченка, є люди які памятають як це було. Леоніду Федоровичу Бикову вісімдесят.Світла пам"ять.
Просмотров 3073
22.06.2010 г. jimled КиноКульт

Амплуа гитариста в военном ансамбле и страстная увлеченность музыкой вполне могли закончиться для него карьерой профессионального музыканта...

КультУра #0
Техническое образование и конструкторский талант сулили блестящее будущее в авиационной инженерии. Он выбрал ... литературу. Фантастическую литературу.

Роберт Шекли: «Я скучаю по своим 60-м.»
Просмотров 4016
17.06.2010 г. jimled Парк Культуры

Его московская театральная карьера начиналась, когда ему было 33 . "Женя, режиссер из Сибири"- так он представлялся и как шутит Сам Евгений Гришковец, у людей сразу пропадал к нему всякий интерес.

КультУра #0
Актер - это человек, обреченный всю жизнь произносить чужие слова. Евгений Гришковец неожиданно для себя самого поломал всю Систему Станиславского. Он сам написал себе текст, то о чем хорошо знал и что прочувствовал на себе. Он рассказал его людям .... так и появился феномен Евгений Гришковец.
Просмотров 3427
17.06.2010 г. jimled КиноКульт

Полякам пощастило у них є Анджей Вайда. Протягом останніх шести десятиліть Анджей Вайда знімав кіно про поляків для поляків і польскою. В його фільмографії майже 50 фільмів, екранізована історія держави Польскої. Жоден режиссер у світі не зняв стільки патріотичних фільмів. Не все було можна сказати у Польщі соціалістичній, але Анджей Вайда і тоді в часи цензури говорив про те, що розуміли тільки самі поляки.

КультУра #0
Нещодавно Анджей Вайда зняв фільм, Катинь. Цій історії 65 років і вона має безпосереднє відношення до самого режисера. Улітку 40 –вого року було розстріляно тісячі польских офіцерів, там серед них був і батько Анджея Вайди- Якуб. Знищили цвіт польської армії за наказом НКВС. Виявили масове поховання в Катині під Смоленськом німці у 1943-му, і саме німцям тривалий час офіційна радянська версія Другої світової приписувала катинський злочин.
Просмотров 4335
17.06.2010 г. jimled Парк Культуры

КультУра #0
Этих РАЗНЫХ – по образу мысли, отношению к жизни и, даже, музыкальным вкусам – ЛЮДЕЙ ... 15 лет назад объединила ОДНА страсть – ЛЮБОВЬ К РОК-Н-РОЛЛУ!!! И все 15 лет, то разводя, то соединяя вновь, она была для них - сильней ... общего завета, нерушимей ... клятвы на крови...

«РАЗНЫЕ ЛЮДИ» – 15 лет спустя: «Рок-н-ролл – жив!!!» История харьковской рок легенды в программе КультУРА.

Просмотров 3386
Результаты 313 - 318 из 330