Главная - КультУра Skip to content

КультУра

13.06.2017 г. elena КультПоход

КультУра #0
У вісімдесят він поставив шекспірівського "Гамлета" зі своїми учнями,студентами Харківського університету мистецтв. Режисер і театральний педагог Віталій Мащенко, колись сам мав зіграти принца данського, але не склалось. Віталій Миколайович дуже мало розказує про себе, трохи більше про колег і майже увесь часпро учнів. Серед них є заслужені артисти, режисери, провідні актори українських театрів..
Просмотров 559
13.06.2017 г. elena КиноКульт

КультУра #0
70-й Каннський кінофестиваль відкриється вже 17 травня . Голова журі основного конкурсу іспанський кінорежисер та сценарист Педро Альмодовар. Україна представлена в основній конкурсній програмі фільмом Сергія Лозниці «Лагідна», інтерпретацією однойменного оповідання Федора Достоєвського. Ми ж пригадаємо перший за усю історію українського кінематографа каннський тріумф нашої держави, що стався 2005 року. Чорно-біла студентська короткометражка "Подорожні" Ігоря Стрембіцького обійшла 8 конкурентів і отримала найвищу нагороду.
Просмотров 523
13.06.2017 г. elena КультПоход

КультУра #0
ЮНЕСКО оголосило китайську оперу кунцюй шедевром світової усної нематеріальної культурної спадщини. А майбутні оперні співаки із Піднебесної приїзджають, до Харкова,щоб навчитись співати. Яскраві історії про молодих китайських оперних співаків, які на собі випробували, що таке бути студентом в Україні.
Просмотров 438
24.03.2017 г. elena КультПоход

КультУра #0
Вони називають себе «Майстерня 55”, колишні та сьогоднішні учні режисера та педагога Леоніда Садовського у День театру, 27 березня зіграли прем”єрну виставу. "Три високі жінки"- п”єса американського драматурга Едварда Олбі, за яку він отримав найпрестижнішу літературну нагоду Пулітцерівську премію (Олбі отримував її тричі).
Просмотров 523
24.03.2017 г. elena КультПоход

КультУра #0
Акторка Харківського академічного драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка " Березіль" Татьяна Турка, відверто про себе та професію.
Просмотров 567
Результаты 37 - 42 из 320