Главная - КультУра Skip to content

КультУра

31.05.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
На початку літа Харківський український драматичний театр ім.Тараса Шевченка запросить на прем'єру. П'єсу класика американської літератури, Нобелівського лауреата Юджина О'Ніла, поставить відомий американський режисер,професор театрального мистецтва Гордон Рейнхарт. Якось Гордон прогулювався по Сумській, він гостював у родичів, дружина Наталія - харків”янка і от подружжя вирішило зайти до театру.
Просмотров 910
31.05.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Соціальний проект дитяча площАРТка - спроба об'єднати дітей, батьків, творців, вчених, викладачів,студентів, культурних менеджерів і підприємців у форматі неакадемічної творчості. Це як, запитає те ви. Ми трохи розкажемо та покажемо людей, що придумали та втілюють в життя цю ідею. Дві активні мами дизайнер Ірина Оленіна та куратор творчих проектів Олена Зіненко зацікавились раннім розвитком власних дітей. Ця зацікавленість переросла у цілий фестиваль Дитяча площАРТка,що вже у третє проходить у нашому місті. Творчість, майстер-класи, презентації книжок та ігор усього того, що розвиває та виховує дітей.
Просмотров 779
31.05.2016 г. elena КультУлет

КультУра #0
Щороку в лютому або березні тисячі індусів виходять на свято весни і фарб - Холі. У цей день прийнято залишити всі образи і невдачі і увійти в світлий радісний світ досконалості і тепла. Холі святкують в усьому світі, бо це барвисто та весело. Харків не є виключенням. Наше місто студентська столиця країни, у вишах здобувають освіту більше 22 тисяч іноземних студентів, багато з них приїхали до нас із Індії.
Просмотров 768
09.03.2016 г. elena Сделано в Харькове

КультУра #0
Вона не любить пишних святкувань. Свій ювілей відзначила у вузькому колі рідних та друзів і от що написала на своїй сторінці у Фейсбуці: “Рассказываю всем! К возрасту отношусь с юмором Бог дал Бог взял. Верю в бессмертие души. Люблю глину, с которой работаю уже пол столетия. С нею у меня диалог на разные темы. По Хайяму-глина прах предков-всё закономерно! Выставка будет в конце годаю. А пока я не очень в ладах с техникой не помещаю свои работы в интернет! БУДЬТЕ СЧАСТЛИВЫ.» Жанетта Соловйова. Нещодавно унікальна керамістка та запальна жінка Жанетта Георгіївна Соловйова відзначала свій 75 ювілей.
Просмотров 1072
09.03.2016 г. elena КультУлет

КультУра #0
Танго це такий собі уособлений вид культури. Одна із концепцій життя. Танго це ностальгія. Фантастична музика, сплав з туги поколінь емігрантів. Дехто каже що танго це вчення, або навіть медитація. Але як би там не було танго допомагає мріяти. Допомагає шукати шлях до гармонії світу. Відомий знавець джазу Олексій Коган спільно з музичним колективом "Kiev-Tango-Project" представили у Харкові проект "Територія танго і любові". Одна із концепцій життя- танго у програмі КультУра.
Просмотров 751
Результаты 37 - 42 из 301