Главная - КультУра Skip to content

КультУра

10.07.2017 г. elena КультУлет

КультУра #0
Столиця Прикарпаття, вже друге літо поспіль проводить міжнародний фестиваль сучасного мистецтва. Вони називають його Porto Franko - в основу концепту фесту ліг міф Тараса Прохаська про порт Франківськ на березі Карпатського моря. Що вам можуть показати у Франківську? Міську ратушу, єдину в Україні зведену у стилі конструктивізму 30-х. Музей мистецтв Прикарпаття, розташований у костелі XVII століття, Непорочного зачаття Діви Марії. Збірка музею - унікальні пам’ятки галицького іконопису, а ікону святої Параскеви, можна побачити у фільмі Сергія Параджанова “Тіні забутих предків”. А ще у Франківську треба йти до театру. Музично-драматичний театр імені Івана Франка ( художній керівник Ростислав Держипільський) здійснив справжню революцію – тепер театр це модно. Саме Івано-Франківський театр став осередком проведення міжнародного фестивалю сучасного мистецтва Porto Franko.
Просмотров 538
13.06.2017 г. elena КультПросвет

КультУра #0
П”єсу “На дні” Максим Горький написав у 33 роки, до того він вже багато чого пережив. Ось записи тих часів : «В смерти моей прошу обвинить немецкого поэта Гейне, выдумавшего зубную боль в сердце... Останки мои прошу взрезать и рассмотреть, какой черт сидел во мне последнее время». Усі свої думки та роздуми того часу виливаються у п”єсу “На дні”. Сам Горький пише, що це п'єса про незнання людьми самих себе. На самому дні маргінального життя народжується щось нове. Складна неоднозначна п”єса Максима Горького у виконанні студентів театрального вишу. Що думають про пошуки себе молоді актори. Про театр, яким він має бути та про базові академічні позиції психологічної школи театру у програмі "КультУра”..
Просмотров 572
13.06.2017 г. elena Парк Культуры

КультУра #0
Скульпторка Юлія Сеґаль народилась у Харкові живе в Єрусалимі. Свої роботи Юлія привезла до Харкова вперше і це своєрідне повернення у рідне місто через 60 років. Юлія Сеґаль добре знана у професійному середовищі, її твори зберігаються у кращих музеях світу, на рахунку художниці персональні виставки в Ізраїлі та США. А перші свої скульптурні роботи Юлія Сеґаль зробила у харківському художньому училищі.
Просмотров 566
13.06.2017 г. elena КультУлет

КультУра #0
Є у Вовчанську така гарна традиція у День народження Василя Петровича Громова - місто танцює. Слава цього колективу давно розлетілась по Слобожанщині. Серед вихованців:професійні танцівники, керівники хореографічних студій, вчителі, вчені і навіть один губернатор. Самодіяльний народний ансамбль танцю “Радість” із містечка Вовчанськ,зовсім скоро відзначатиме півстолітній ювілей з часу присвоєння йому почесного звання народний. А Василю Громову, засновнику колективу цього квітня виповнилось 97..
Просмотров 573
13.06.2017 г. elena КультПоход

КультУра #0
У вісімдесят він поставив шекспірівського "Гамлета" зі своїми учнями,студентами Харківського університету мистецтв. Режисер і театральний педагог Віталій Мащенко, колись сам мав зіграти принца данського, але не склалось. Віталій Миколайович дуже мало розказує про себе, трохи більше про колег і майже увесь часпро учнів. Серед них є заслужені артисти, режисери, провідні актори українських театрів..
Просмотров 656
Результаты 37 - 42 из 324