Главная - КультУра Skip to content

КультУра

10.11.2017 г. elena КультПоход

КультУра #0
10 років Оксана Дмітрієва — головний режисер Харківського театру ляльок. За цей час поставила 15 вистав, отримала декілька гран-прі міжнародних фестивалів, випустила акторський та режисерський курс в університеті мистецтв. У інтерв”ю Оксана каже, що вистави не ставить, а згадує,що театр це стрес і жорстока річ, і що поки їй хочеться вигадувати нові та нові спектаклі, а ще дуже хочеться на море. Два емоційні інтерв”ю Оксани Дмітрієвої із поясненнями та картинками.
Просмотров 657
10.11.2017 г. elena Парк Культуры

КультУра #0
У його домі бували Луї Армстронг, Френк Сінатра, Дюк Еллінгтон. Він пам'ятає чарівну Мерілін Монро. Усі вони були друзями його батьків. Рей Браун молодший виріс у родині Першої леді джазу Елли Фіцджеральд та відомого контрабасиста Рея Брауна. Височенний афроамериканець із приємним голосом, що знайшов у нашій країні своє земне щастя,співав про любов. Як пройшов унікальний концерт відомого американського співака Рея Брауна у супроводі харківського квартету Олега Полянського, у проекті “КультУра”.
Просмотров 708
26.10.2017 г. elena КультПрорыв

КультУра #0
«Коли я виносив жовто-блакитний прапор під звуки гімну України, який виконував шотландський хор, я відчував велику честь, що представляю на міжнародному форумі культуру своєї нації, а також величезну відповідальність і за якість своєї творчості, і за свої людські якості та поведінку,” - сказав у інтерв'ю молодий режисер Тимофій Бінюков. Новий незалежний харківський театр “Варіант” став учасником фестивалю театру та музики у шотландському місті Абердин. Як туди потрапили харків'яни, - історія міжнародного успіху у програмі “КультУра”.
Просмотров 707
13.10.2017 г. elena КультПросвет

КультУра #0
"Режисер Олександр Біляцький святкував два дні народження - 10 жовтня, коли й справді народився,та - 10 квітня: у той день його, п'ятирічного, закрила від бомбардування мама. Безпритульний хлопчик потрапив в розподільник, потім в київський дитячий будинок для обдарованих дітей, потім в хореографічне училище. Але танцівником Біляцкий не став, став режисером. Мені особисто пощастило, сам Олександр Біляцький прийняв мене на свій акторський курс до театрального віділення інституту мистецтв. Наш вчитель читав нам одну лекцію із майстерності актора- усю систему Станіславського жартівник Біляцький стиснув до трьох слів- голосно, напам'ять і почерзі. А головне це театральна практика казав режисер. Колись саме з ініціативи Олександра Біляцького у театрі Шевченка було відкрито малу сцену “Березіль”- так ім*я Леся Курбаса повернулось до театрального Дому. Учні Олександра Григоровича відкрили малу сцену імені Біляцького у театрі юного глядача- де багато років працював режисер.
Просмотров 755
18.09.2017 г. elena КультПрорыв

КультУра #0
Коли біблійні пророки хотіли яскраво зобразити загибель якогось міста, вони віщували: там змовкне млин і не чутно буде пісні виноградаря. З давніх-давен музика сприймалась людьми як частина життя. Відійти від академічного погляду на сучасну класичну музику пропонує камерний оркестр Nova Sinfonietta. Новий харківський проект, об'єднує музикантів молодого покоління. Ми покажемо перший концерт колективу, що зібрав відомий американський піаніст та диригент Станіслав Христенко. Станіслав Христенко народився у Харкові, отримав нагороди 30 міжнародних музичних конкурсів, але прийшов час, коли молодий виконавець вирішив реалізувати амбітний проект у рідному місті. Тематичні концерти із розмовами та поясненнями,такий формат пропонує Станіслав Христенко. Сучасна класична американська музика у виконанні харківських музикантів.
Просмотров 681
Результаты 37 - 42 из 333