Главная - КультУра Skip to content

КультУра

18.09.2017 г. elena КультПрорыв

КультУра #0
Коли біблійні пророки хотіли яскраво зобразити загибель якогось міста, вони віщували: там змовкне млин і не чутно буде пісні виноградаря. З давніх-давен музика сприймалась людьми як частина життя. Відійти від академічного погляду на сучасну класичну музику пропонує камерний оркестр Nova Sinfonietta. Новий харківський проект, об'єднує музикантів молодого покоління. Ми покажемо перший концерт колективу, що зібрав відомий американський піаніст та диригент Станіслав Христенко. Станіслав Христенко народився у Харкові, отримав нагороди 30 міжнародних музичних конкурсів, але прийшов час, коли молодий виконавець вирішив реалізувати амбітний проект у рідному місті. Тематичні концерти із розмовами та поясненнями,такий формат пропонує Станіслав Христенко. Сучасна класична американська музика у виконанні харківських музикантів.
Просмотров 549
29.09.2017 г. elena КультПрорыв

КультУра #0
Багато чула від людей, що вони не розуміються на сучасному мистецтві. Ну що тут скажеш? По-перше, має бути бажання зрозуміти когось, а не тільки себе. По-друге, сучасне мистецтво вимагає ерудиції. Але хіба це погано? Роль мистецтва сьогодні – робота над важливими темами, а художня мова – це спосіб говорити так, щоб розширювати пізнання про світ. Але... необов'язково вам це сподобається, і до цього треба бути готовим. Міжнародна мистецька резиденція у Єрмілов Центрі : "Мнимі ідентичності: мати чи бути". 12 художниць шукали відповіді на складні запитання. Зайдіть у Єрмілов, подивіться на сучасне мистецтво самі, чи хоча б почитайте книгу відгуків. Харків"яни у виразах себе не стримують.
Просмотров 683
18.09.2017 г. elena КультПоход

КультУра #0
"Людина, що знаходиться на вершині, не впала туди з неба", - казав Конфуцій. Не всі бачать сходження на гору, не всі розуміють, як це сталось, спостерігаючи знизу. Вершина може бути справжньою, може бути професійною, або ж якоюсь іншою. Художник та альпініст Юрій Іванович Блінов знає, що вершину не можна підкорити, ти стоїшь на ній мить, і як тільки починаєш сходити, вітер вже звіяв твої сліди. Трохи альпіністської лірики, акварелей та історія одного життя у програмі "КультУра"
Просмотров 721
24.07.2017 г. elena КультПоход

КультУра #0
Його формалістичні експерименти у фотографії були дуже популярними на початку 90-х років. Американські та німецькі професіональні фотографи та поціновувачі експериментальної фотографії не могли зрозуміти, як він це робить. За кордоном створювались гуртки де прискіпливо вивчались його фотовправи, що ґрунтуються на хімічних та оптичних процесах. Харківський фотограф Сергій Солонський у програмі КультУра.
Просмотров 716
24.07.2017 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Зараз дуже багато говорять про жіночу емансипацію: звільнення від залежності, утисків, обмежень, про гендерну рівність. І ми туди ж. Цікавий здавалося б факт: вперше на сцені Харківського російського театру імені О.С. Пушкіна, виставу поставила жінка-режисерка. Вперше. За усю 85-річну історію театру. І ця вистава про самостійний вибір жінки. У цього сюжету є невеличка передісторія. Знімальна група програми “КультУра” - колектив жіночий. Камеру, штативи, освітлювальні пристрої приходиться тягати на зйомки самим. І ось ми у театрі знімаємо прем*єру “Лялькового дому". Піднімаємось сходами до глядацького залу, у руках знімальна техніка на плечі камера, з нами компанія чоловіків-журналістів та фотографів. Аж тут із натовпу хтось впевнено вигукує : “Дівчата, а дайте-но я вам допоможу”, - це була тендітна режисерка вистави Ольга Турутя-Прасолова. “Картина маслом” і “Нора - це із Ібсена”, як казали у одному популярному серіалі про Одесу.
Просмотров 660
Результаты 37 - 42 из 329