Главная - КультУра Skip to content

КультУра

27.12.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
З давніх часів вважалося, що існує зв'язок між духовністю, музикою і лікуванням. Філософи писали, що музика взагалі встановлює порядок у Всесвіті. Одним з найдивовижніших інструментів є арфа. Подарунок богів, що поєднує в собі земне і небесне. Вважалося, що на ній грали ті, хто володіє чарівним даром зцілення і пророцтва. Міжнародний фестиваль-конкурс”Арфові барви” зібрав у Харкові молодих виконавців різних країн. 15 прекрасних арф доставляли 4 тисячі кілометрів, щоб харків”яни послухали чарівну музику. Про перший конкурс виконавської майстерності “Арфові барви” у програмі “КультУра”.
Просмотров 459
06.03.2017 г. elena КультПрорыв

КультУра #0
10 молодих акторів плюс молода режисерка - творче об'єднання однодумців, що зуміло себе проявити, як цілісний художній колектив. За участі керівництва харківського російського театру, вчорашні випускники театрального ВИШу отримали можливість для створення незвичайної вистави. Чехівською “Чайкою” відкривається мала сцена театру ім. О.Пушкіна.
Просмотров 566
27.12.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Учбовий театр Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського. Заслужений артист України, актор київського театру ім.Івана Франка,тато трьох синів, студент режисерського відділення театрального факультету Харківського університету мистецтв Андрій Романій, показав дипломну виставу. Для своєї постановки він повністю переписав сценарій американського фільму. Сценічне мистецтво ввібрало в себе правду буденного життя. Молоді актори про природу страху, про насилля та методи йому протистояти.
Просмотров 571
25.01.2017 г. elena Парк Культуры

КультУра #0
Спочатку я побачила фотографії зроблені нею... потім звернула увагу на цікаву дівчину. Дивна білявка в брані? ніби минулого століття. Я заговорила із нею сама і зрозуміла, що вона тиха мрійлива людина, а все що робить звучить музикою, бо у всьому є гармонія. Вона передає через малюнок, фотографію тонкі та навіть еротичні почуття, емоції і вони відкликаються. Сюжет ми знімали на її території і вона, здається була дуже відвертою.
Просмотров 732
27.12.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Добра традиція Муніципальної галереї напередодні різдв*яно-новорічних свят влаштовувати виставку заслуженої художниці України Жаннети Соловйової із її чарівним глиняним звіринцем. “Хочу і можу” називається нова виставка майстрині, підсумок трьох прожитих років.
Просмотров 703
Результаты 37 - 42 из 315