Главная - КультУра Skip to content

КультУра

06.03.2017 г. elena КультПрорыв

КультУра #0
10 молодих акторів плюс молода режисерка - творче об'єднання однодумців, що зуміло себе проявити, як цілісний художній колектив. За участі керівництва харківського російського театру, вчорашні випускники театрального ВИШу отримали можливість для створення незвичайної вистави. Чехівською “Чайкою” відкривається мала сцена театру ім. О.Пушкіна.
Просмотров 642
27.12.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Учбовий театр Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського. Заслужений артист України, актор київського театру ім.Івана Франка,тато трьох синів, студент режисерського відділення театрального факультету Харківського університету мистецтв Андрій Романій, показав дипломну виставу. Для своєї постановки він повністю переписав сценарій американського фільму. Сценічне мистецтво ввібрало в себе правду буденного життя. Молоді актори про природу страху, про насилля та методи йому протистояти.
Просмотров 651
25.01.2017 г. elena Парк Культуры

КультУра #0
Спочатку я побачила фотографії зроблені нею... потім звернула увагу на цікаву дівчину. Дивна білявка в брані? ніби минулого століття. Я заговорила із нею сама і зрозуміла, що вона тиха мрійлива людина, а все що робить звучить музикою, бо у всьому є гармонія. Вона передає через малюнок, фотографію тонкі та навіть еротичні почуття, емоції і вони відкликаються. Сюжет ми знімали на її території і вона, здається була дуже відвертою.
Просмотров 811
27.12.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Добра традиція Муніципальної галереї напередодні різдв*яно-новорічних свят влаштовувати виставку заслуженої художниці України Жаннети Соловйової із її чарівним глиняним звіринцем. “Хочу і можу” називається нова виставка майстрині, підсумок трьох прожитих років.
Просмотров 788
27.12.2016 г. elena Парк Культуры

КультУра #0
Студентські музичні вечори в університеті мистецтв дуже популярні у місті. Охочих почути молодих виконавців так багато, що місця займають за декілька годин. На різдвяні зустрічі класу естрадно-джазового співу прийшло стільки людей, що відеокамеру не було де поставити. Студенти консерваторії “дали джазу” — від класичних стандартів до поєднання із фольком.
Просмотров 851
Результаты 43 - 48 из 320