Главная - КультУра Skip to content

КультУра

13.06.2017 г. elena КультПросвет

КультУра #0
П”єсу “На дні” Максим Горький написав у 33 роки, до того він вже багато чого пережив. Ось записи тих часів : «В смерти моей прошу обвинить немецкого поэта Гейне, выдумавшего зубную боль в сердце... Останки мои прошу взрезать и рассмотреть, какой черт сидел во мне последнее время». Усі свої думки та роздуми того часу виливаються у п”єсу “На дні”. Сам Горький пише, що це п'єса про незнання людьми самих себе. На самому дні маргінального життя народжується щось нове. Складна неоднозначна п”єса Максима Горького у виконанні студентів театрального вишу. Що думають про пошуки себе молоді актори. Про театр, яким він має бути та про базові академічні позиції психологічної школи театру у програмі "КультУра”..
Просмотров 704
13.06.2017 г. elena Парк Культуры

КультУра #0
Скульпторка Юлія Сеґаль народилась у Харкові живе в Єрусалимі. Свої роботи Юлія привезла до Харкова вперше і це своєрідне повернення у рідне місто через 60 років. Юлія Сеґаль добре знана у професійному середовищі, її твори зберігаються у кращих музеях світу, на рахунку художниці персональні виставки в Ізраїлі та США. А перші свої скульптурні роботи Юлія Сеґаль зробила у харківському художньому училищі.
Просмотров 719
13.06.2017 г. elena КультУлет

КультУра #0
Є у Вовчанську така гарна традиція у День народження Василя Петровича Громова - місто танцює. Слава цього колективу давно розлетілась по Слобожанщині. Серед вихованців:професійні танцівники, керівники хореографічних студій, вчителі, вчені і навіть один губернатор. Самодіяльний народний ансамбль танцю “Радість” із містечка Вовчанськ,зовсім скоро відзначатиме півстолітній ювілей з часу присвоєння йому почесного звання народний. А Василю Громову, засновнику колективу цього квітня виповнилось 97..
Просмотров 716
13.06.2017 г. elena КультПоход

КультУра #0
У вісімдесят він поставив шекспірівського "Гамлета" зі своїми учнями,студентами Харківського університету мистецтв. Режисер і театральний педагог Віталій Мащенко, колись сам мав зіграти принца данського, але не склалось. Віталій Миколайович дуже мало розказує про себе, трохи більше про колег і майже увесь часпро учнів. Серед них є заслужені артисти, режисери, провідні актори українських театрів..
Просмотров 810
13.06.2017 г. elena КиноКульт

КультУра #0
70-й Каннський кінофестиваль відкриється вже 17 травня . Голова журі основного конкурсу іспанський кінорежисер та сценарист Педро Альмодовар. Україна представлена в основній конкурсній програмі фільмом Сергія Лозниці «Лагідна», інтерпретацією однойменного оповідання Федора Достоєвського. Ми ж пригадаємо перший за усю історію українського кінематографа каннський тріумф нашої держави, що стався 2005 року. Чорно-біла студентська короткометражка "Подорожні" Ігоря Стрембіцького обійшла 8 конкурентів і отримала найвищу нагороду.
Просмотров 748
Результаты 43 - 48 из 329