Главная - КультУра Skip to content

КультУра

13.06.2017 г. elena КультПоход

КультУра #0
ЮНЕСКО оголосило китайську оперу кунцюй шедевром світової усної нематеріальної культурної спадщини. А майбутні оперні співаки із Піднебесної приїзджають, до Харкова,щоб навчитись співати. Яскраві історії про молодих китайських оперних співаків, які на собі випробували, що таке бути студентом в Україні.
Просмотров 505
24.03.2017 г. elena КультПоход

КультУра #0
Вони називають себе «Майстерня 55”, колишні та сьогоднішні учні режисера та педагога Леоніда Садовського у День театру, 27 березня зіграли прем”єрну виставу. "Три високі жінки"- п”єса американського драматурга Едварда Олбі, за яку він отримав найпрестижнішу літературну нагоду Пулітцерівську премію (Олбі отримував її тричі).
Просмотров 587
24.03.2017 г. elena КультПоход

КультУра #0
Акторка Харківського академічного драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка " Березіль" Татьяна Турка, відверто про себе та професію.
Просмотров 633
27.12.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
З давніх часів вважалося, що існує зв'язок між духовністю, музикою і лікуванням. Філософи писали, що музика взагалі встановлює порядок у Всесвіті. Одним з найдивовижніших інструментів є арфа. Подарунок богів, що поєднує в собі земне і небесне. Вважалося, що на ній грали ті, хто володіє чарівним даром зцілення і пророцтва. Міжнародний фестиваль-конкурс”Арфові барви” зібрав у Харкові молодих виконавців різних країн. 15 прекрасних арф доставляли 4 тисячі кілометрів, щоб харків”яни послухали чарівну музику. Про перший конкурс виконавської майстерності “Арфові барви” у програмі “КультУра”.
Просмотров 618
06.03.2017 г. elena КультПрорыв

КультУра #0
10 молодих акторів плюс молода режисерка - творче об'єднання однодумців, що зуміло себе проявити, як цілісний художній колектив. За участі керівництва харківського російського театру, вчорашні випускники театрального ВИШу отримали можливість для створення незвичайної вистави. Чехівською “Чайкою” відкривається мала сцена театру ім. О.Пушкіна.
Просмотров 699
Результаты 43 - 48 из 324