Главная - КультУра Skip to content

КультУра

24.03.2017 г. elena КультПоход

КультУра #0
Вони називають себе «Майстерня 55”, колишні та сьогоднішні учні режисера та педагога Леоніда Садовського у День театру, 27 березня зіграли прем”єрну виставу. "Три високі жінки"- п”єса американського драматурга Едварда Олбі, за яку він отримав найпрестижнішу літературну нагоду Пулітцерівську премію (Олбі отримував її тричі).
Просмотров 717
24.03.2017 г. elena КультПоход

КультУра #0
Акторка Харківського академічного драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка " Березіль" Татьяна Турка, відверто про себе та професію.
Просмотров 791
27.12.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
З давніх часів вважалося, що існує зв'язок між духовністю, музикою і лікуванням. Філософи писали, що музика взагалі встановлює порядок у Всесвіті. Одним з найдивовижніших інструментів є арфа. Подарунок богів, що поєднує в собі земне і небесне. Вважалося, що на ній грали ті, хто володіє чарівним даром зцілення і пророцтва. Міжнародний фестиваль-конкурс”Арфові барви” зібрав у Харкові молодих виконавців різних країн. 15 прекрасних арф доставляли 4 тисячі кілометрів, щоб харків”яни послухали чарівну музику. Про перший конкурс виконавської майстерності “Арфові барви” у програмі “КультУра”.
Просмотров 738
06.03.2017 г. elena КультПрорыв

КультУра #0
10 молодих акторів плюс молода режисерка - творче об'єднання однодумців, що зуміло себе проявити, як цілісний художній колектив. За участі керівництва харківського російського театру, вчорашні випускники театрального ВИШу отримали можливість для створення незвичайної вистави. Чехівською “Чайкою” відкривається мала сцена театру ім. О.Пушкіна.
Просмотров 825
27.12.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Учбовий театр Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського. Заслужений артист України, актор київського театру ім.Івана Франка,тато трьох синів, студент режисерського відділення театрального факультету Харківського університету мистецтв Андрій Романій, показав дипломну виставу. Для своєї постановки він повністю переписав сценарій американського фільму. Сценічне мистецтво ввібрало в себе правду буденного життя. Молоді актори про природу страху, про насилля та методи йому протистояти.
Просмотров 878
Результаты 49 - 54 из 329