Главная - КультУра Skip to content

КультУра

09.03.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
«Laura Cortese & The Dance Cards» — музичний гурт із Бостону. Жіноче струнні тріо, що грає американський фолк. Усі дівчата випускниці Музичного коледжу Берклі, а там їх вчили не тільки традиції, а й новаторському підходу до музики. Назва гурту складається із: імені засновниці колективу - Лори Кортезі — і словосполучення Dance Cards кардс, що перекладається, як «танцювальні картки». Що це таке вже забули самі американці. У 19-20 столітті жінки кріпили паперові картки на зап'ястя перед танцювальною вечіркою.
Просмотров 912
09.03.2016 г. elena КультПрорыв

КультУра #0
. Історія музики має на своїх сторінках дивні факти. Музичні авангардисти шукали нові звуки-ритми використовуючи зовсім «немузичні» об'єкти: автомобільні покришки, паливні баки літаків, гільзи артилерійських снарядів. Крім того, багато композиторів традиційні музичні інструменти застосовували «нетрадиційним способом» і навіть писали твори для них. Винахід американця Джона Кейджа - препароване фортепіано. Наприкінці 30-х років, 20 століття Джон Кейдж працював акомпаніатором у Сіетлі. Балерина Сільвія Форт попросила його написати музику до нового танцю із африканськими мотивами.
Просмотров 985
26.01.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Вихід нової мистецької книги ─ подія непересічна. А коли ця книжка повертає місту художнє ім”я - подія подвійна. Альбом-монографія "Григорій Бондаренко" довгоочікуваний. Про талановитого графіка, книжкого ілюстратора Григорія Антоновича Бондаренка знали лише мистецтвознавці, вони ж відзначали, що творчість цього художника — важлива частка історії українського мистецтва.
Просмотров 875
26.01.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
Нотр-Дам де Парі - знаменитий собор, «серце»Парижа,роман, Віктора Гюго, класика світової літератури - унікальний мюзикл! Вперше його побачила столиця Франції у вересні 1998 року,а потім Книга Рекордів Гіннеса - найвідоміший мюзикл.
Просмотров 1334
04.01.2016 г. elena КультУлет

КультУра #0
Пісні гурту “Один в каное “ не звучать із кожної праски. Іх музику не нав”язують. Музика вслід за аудиторією переноситься у Інтернет, сподобалося – купив, прийшов на концерт. Львівська трійця "Один в каноє" не мають концертного директора і запевняють, що нічого додаткового не робили для популярності. Вони пишуть пісні: просто, чисто, чесно.
Просмотров 832
Результаты 49 - 54 из 301