Главная - КультУра Skip to content

КультУра

25.01.2017 г. elena Парк Культуры

КультУра #0
Спочатку я побачила фотографії зроблені нею... потім звернула увагу на цікаву дівчину. Дивна білявка в брані? ніби минулого століття. Я заговорила із нею сама і зрозуміла, що вона тиха мрійлива людина, а все що робить звучить музикою, бо у всьому є гармонія. Вона передає через малюнок, фотографію тонкі та навіть еротичні почуття, емоції і вони відкликаються. Сюжет ми знімали на її території і вона, здається була дуже відвертою.
Просмотров 1069
27.12.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Добра традиція Муніципальної галереї напередодні різдв*яно-новорічних свят влаштовувати виставку заслуженої художниці України Жаннети Соловйової із її чарівним глиняним звіринцем. “Хочу і можу” називається нова виставка майстрині, підсумок трьох прожитих років.
Просмотров 1053
27.12.2016 г. elena Парк Культуры

КультУра #0
Студентські музичні вечори в університеті мистецтв дуже популярні у місті. Охочих почути молодих виконавців так багато, що місця займають за декілька годин. На різдвяні зустрічі класу естрадно-джазового співу прийшло стільки людей, що відеокамеру не було де поставити. Студенти консерваторії “дали джазу” — від класичних стандартів до поєднання із фольком.
Просмотров 1135
27.12.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
У репертуарі не кожного театру є вистави, що йдуть десятиліттями, але залишаються цікавими для глядачів та цінними для акторів. У Харківському театрі ім.Т.Г. Шевченка, таких аж 6шість. Найстарша постановка в Україні вистава “Шельменко — денщик”, режисера Народного артиста Радянського Союзу Василя Василько. Вистава йде на великій сцені театру 74 роки і це абсолютний рекорд. Ще одна вистава-довгожитель театру “Оркестр” за п”єсою Жанна Ануя, два десятиліття вона у афішах театру. Нещодавно зіграли ювілейну трьохсоту виставу.
Просмотров 927
30.10.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
• 12 грудня День народження відомої художниці Зінаїди Серебрякової, яка народилася, жила і працювала в маєтку у Нескучному під Харковом. Тут вона зустріла свою любов, тут народила 4-х дітей. Як виглядає Нескучне взимку нам побачити не вдалося, машина застрягла в 6 кілометрах від села. Але, знайомі з картин Зінаїди Серебрякової пагорби і якийсь особливий настрій ми вловили...
Просмотров 991
Результаты 55 - 60 из 330