Главная - КультУра Skip to content

КультУра

27.12.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
У репертуарі не кожного театру є вистави, що йдуть десятиліттями, але залишаються цікавими для глядачів та цінними для акторів. У Харківському театрі ім.Т.Г. Шевченка, таких аж 6шість. Найстарша постановка в Україні вистава “Шельменко — денщик”, режисера Народного артиста Радянського Союзу Василя Василько. Вистава йде на великій сцені театру 74 роки і це абсолютний рекорд. Ще одна вистава-довгожитель театру “Оркестр” за п”єсою Жанна Ануя, два десятиліття вона у афішах театру. Нещодавно зіграли ювілейну трьохсоту виставу.
Просмотров 826
30.10.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
• 12 грудня День народження відомої художниці Зінаїди Серебрякової, яка народилася, жила і працювала в маєтку у Нескучному під Харковом. Тут вона зустріла свою любов, тут народила 4-х дітей. Як виглядає Нескучне взимку нам побачити не вдалося, машина застрягла в 6 кілометрах від села. Але, знайомі з картин Зінаїди Серебрякової пагорби і якийсь особливий настрій ми вловили...
Просмотров 898
02.12.2016 г. elena Парк Культуры

КультУра #0
Свій 20-ти літній ювілей Муніципальна галерея відмічає знаковою виставкою — вперше у Харкові роботи Вагрича Бахчаняна. Його часи називають відлигою. Порив свіжого повітря був таким сильним, що бахчанянівське покоління встигло досхочу ним надихатися, та так на все життя і залишитись шістдесятниками.
Просмотров 967
30.10.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Початок листопада 1937 року – одна з найчорніших сторінок української історії. Третього листопада за тиждень в урочищі Сандармох, що на Соловках, НКВС забрало життя понад тисячі ув'язнених. 200 з них були гордістю України. Серед тих, хто загинув - Лесь Курбас, його режисерська слава гриміла на цілий світ, яскравий драматург Микола Куліш.
Просмотров 1112
15.10.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Коли вас запрошують розділити радість відкриття нового театру,чи ви відмовитись?Відмова була неможливою. Бо цих акторів ми знімали ще студентами “Майстерні 55” університету мистецтв , а тепер вони арт-платформа “Соль”!!! Вони зробили це. Попри розмови: “ ой як вам буде важко і це майже неможливо”, попри скептицизм досвідчених і бувалих.
Просмотров 1357
Результаты 55 - 60 из 327