Главная - КультУра Skip to content

КультУра

09.03.2016 г. elena КультУлет

КультУра #0
Танго це такий собі уособлений вид культури. Одна із концепцій життя. Танго це ностальгія. Фантастична музика, сплав з туги поколінь емігрантів. Дехто каже що танго це вчення, або навіть медитація. Але як би там не було танго допомагає мріяти. Допомагає шукати шлях до гармонії світу. Відомий знавець джазу Олексій Коган спільно з музичним колективом "Kiev-Tango-Project" представили у Харкові проект "Територія танго і любові". Одна із концепцій життя- танго у програмі КультУра.
Просмотров 920
09.03.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Я студентка театрального відділення початку 90-х, добре пам'ятаю високу постать літнього чоловіка, що декілька разів на тиждень приходив до інституту. Про нього казали: “останній курбасівець, останій березілець”. А ще додавали, що це він Роман Черкашин у страшному 1933 році,вступився за свого Учителя на тому судилищі після якого Леся Курбаса було відлучено від театру.
Просмотров 982
09.03.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
Чому можна навчити за 5 днів? Це небагато часу. 5 днів: приблизно 40 робочих годин, 2400 хвилин,144000 секунд. За цей час відома диригентка з Америки Констанція Фортунато навчила 300 дітей із Харкова та області хоровому співу та грі на різних музичних інструментах. Багато з них ніколи не грали і ніколи не співали. Констанція Фортунато не знала, що стане диригенткою, вона займалась педагогікою. Серед учнів було чимало діток із різними розладами. Уроки музики для глухонімої дівчинки проходили так : Констанція вистукувала по руці дитини ритм, а потім її учениця безпомилково відбивала той же ритм по клавішах фортепіано.
Просмотров 847
09.03.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
У цій країні, як тільки народжується немовля його вчать не ходити, а танцювати. Грузія! Тут танцюють усі! Був час коли в середніх школах поруч із математикою та грузинською мовою у розкладі стояв урок танцю. А половина грузинських дітей, хочуть бути не юристами або айтішниками, а танцювати у славетному ансамблі “Сухішвілі”. "Восьме диво світу" — ансамбль "Сухішвілі", за 70 років існування 11 разів об'їздив 5 континентів, побував з гастролями у 90 країнах світу і дав близько 12500 концертів. Візитна картка Грузії - ансамбль "Сухішвілі" у програмі “КультУра”.
Просмотров 806
09.03.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
Багато акторів, режисерів та музикантів беруть до рук олівець чи пензель і свої емоції передають на полотні чи папері. Режисер, мультиплікатор Тім Бьортон - талановитий художник. Недавній номінант на “Оскара” Сільвестр Сталлоне пише вкрай емоційні картини, і знавці мистецтва відносять їх до жанру «абстрактний експресіонізм».
Просмотров 875
Результаты 55 - 60 из 315