Главная - КультУра Skip to content

КультУра

23.09.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
Про харківського художника Евгенія Джолоса-Соловйова ходять легенди. Неперевершений графік, гострий на язик правдолюб, що залишив після себе унікальне оформлення станції метро Пушкінська. 20 останніх років жив і нещодавно помер у Нью - Йорку. Невідомий Евгеній Джолос Соловйов у графічних роботах вісімдесятих років.
Просмотров 1095
31.05.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
На початку літа Харківський український драматичний театр ім.Тараса Шевченка запросить на прем'єру. П'єсу класика американської літератури, Нобелівського лауреата Юджина О'Ніла, поставить відомий американський режисер,професор театрального мистецтва Гордон Рейнхарт. Якось Гордон прогулювався по Сумській, він гостював у родичів, дружина Наталія - харків”янка і от подружжя вирішило зайти до театру.
Просмотров 1242
31.05.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Соціальний проект дитяча площАРТка - спроба об'єднати дітей, батьків, творців, вчених, викладачів,студентів, культурних менеджерів і підприємців у форматі неакадемічної творчості. Це як, запитає те ви. Ми трохи розкажемо та покажемо людей, що придумали та втілюють в життя цю ідею. Дві активні мами дизайнер Ірина Оленіна та куратор творчих проектів Олена Зіненко зацікавились раннім розвитком власних дітей. Ця зацікавленість переросла у цілий фестиваль Дитяча площАРТка,що вже у третє проходить у нашому місті. Творчість, майстер-класи, презентації книжок та ігор усього того, що розвиває та виховує дітей.
Просмотров 1080
31.05.2016 г. elena КультУлет

КультУра #0
Щороку в лютому або березні тисячі індусів виходять на свято весни і фарб - Холі. У цей день прийнято залишити всі образи і невдачі і увійти в світлий радісний світ досконалості і тепла. Холі святкують в усьому світі, бо це барвисто та весело. Харків не є виключенням. Наше місто студентська столиця країни, у вишах здобувають освіту більше 22 тисяч іноземних студентів, багато з них приїхали до нас із Індії.
Просмотров 1052
09.03.2016 г. elena Сделано в Харькове

КультУра #0
Вона не любить пишних святкувань. Свій ювілей відзначила у вузькому колі рідних та друзів і от що написала на своїй сторінці у Фейсбуці: “Рассказываю всем! К возрасту отношусь с юмором Бог дал Бог взял. Верю в бессмертие души. Люблю глину, с которой работаю уже пол столетия. С нею у меня диалог на разные темы. По Хайяму-глина прах предков-всё закономерно! Выставка будет в конце годаю. А пока я не очень в ладах с техникой не помещаю свои работы в интернет! БУДЬТЕ СЧАСТЛИВЫ.» Жанетта Соловйова. Нещодавно унікальна керамістка та запальна жінка Жанетта Георгіївна Соловйова відзначала свій 75 ювілей.
Просмотров 1493
Результаты 55 - 60 из 320