Главная - КультУра Skip to content

КультУра

04.01.2016 г. elena Сделано в Харькове

КультУра #0
Молодой и динамично развивающийся бренд «Nishа»открыл первый в Харькове шоу-рум дизайнерской мебели. Цель бренда - показать, что можно воплощать в реальность самые смелые идеи, создавая по-настоящему качественную и стильную мебель. Харьков дизайнерский город, у него есть свой стиль, своя школа, а теперь у него появилась своя «Nishа».
Просмотров 934
26.01.2016 г. elena КультУлет

КультУра #0
Тисячоліттями люди прагнули досягти божественного безсмертя. У пошуках квітки вічного життя мандрував шумерський цар Гільгамеш, легендарний завойовник Олександр Македонський шукав струмок живої води, мореплавець Христофор Колумб намагався виявити Джерело Молодості. Потроху безсмертя перетворилося на міф. Однак люди не припиняють вирушати у похід щоб відзнайти силу. Лабораторія неспрямованих дій та Костянтин Зоркін звернулись до “Епосу про Гільгамеша” — староданього шумерського тексту, щоб відзнайти потужну енергію древніх. Гза Унда Дзала урбаністичний шаманізм від Костянтина Зоркіна.
Просмотров 932
30.11.2015 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Скло - це живий організм зі своїм характером і душею, яку вклали в нього руки вмілого майстра. Скло - дивовижний матеріал, який можна розтягувати, згинати, змінювати, лити, різати, роздувати, надавати будь-яку форму, безліч кольорів і відтінків. Брати Ігор та Сергій Фомічови перетворюють скло на оригінальні предмети інтер'єру. Світ скла Фомічових динамічний і різноманітний, прозора глибина заворожує переливами кольору. Ефектний дизайн, несподівані конфігурації усе це гра уяви талановитих художників.
Просмотров 862
04.01.2016 г. elena Сделано в Харькове

КультУра #0
Якого кольору пурпур? Більшість людей скажуть, що це відтінок червоного. Божественний пурпур - так його називали в давнину і тільки дуже заможні люди могли носити одяг такого кольору. Античний пурпур цінувався як золото, срібло або перли: бо отримували колір із молюсків,а спосіб виготовлення був великою таємницею. Меломани вам відразу скажуть, що " PUR:PUR " це відомий харківський гурт, який було створено якраз у ці зимові дні 7 років тому.
Просмотров 956
30.11.2015 г. elena КультПрорыв

КультУра #0
Відома українська актриса Ірма Вітовська презентувала грандіозний благодійний арт-проект «Оскар і Рожева пані». Його мета - привернути увагу громадськості до проблем важкохворих дітей . Вистава об'єднала театральних діячів та благодійні фонди з різних міст України. У головній ролі 9-літній Марко Кирильчук, учень 4 класу Івано-Франківської школи. У Харкові вистава зібрала більше 100 тисяч гривень, усі вони підуть на придбання медичного обладнання для маленьких пацієнтів із особливими потребами Харківського обласного будинку дитини N 1.
Просмотров 906
Результаты 55 - 60 из 301