Главная - КультУра Skip to content

КультУра

31.01.2019 г. elena КультПоход

КультУра #0
Майбутні актори драматичних театрів виконали рок-оперу. Та ще й яку. Легендарний твір Ендрю Ллойда Веббера і Тіма Райса “Ісус Христос - суперзірка”. На теренах бувшого СРСР її забороняли як виставу, що пропагує релігію, зараз закидають, що рок-опера ображає «почуття вірян». Найвідомішу у світі рок-оперу, обігравши біблійний сюжет Ллойд Веббер написав у 23 роки, актори що грають її навіть трохи молодші. Яка вона театральна молодь у програмі “КультУра”.
Просмотров 218
14.02.2019 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Творчі пошуки Віктора Погорєлова - художника та викладача кафедри рисунку академії дизайна та мистецтв, дуже різнопланові. 190 виставок, в яких Віктор Володимирович брав участь, склали йому славу трудоголіка. Антиномії чистого розуму Віктора Погорелова у програмі “КультУра”.
Просмотров 198
31.01.2019 г. elena КультПоход

КультУра #0
Цей акторський і подружній дует був на сцені майже півстоліття. Заслужена артистка Молдови Ангеліна Філіппова та народний артист України Олександр Васильєв - ці імена добре знані у професійному світі та серед поціновувачів театру. Нещодавно Олександр Павлович Васильєв відзначив 70-літній ювілей, бенефісною виставою “Польоти із ангелом”. Спекталь разом із донькою зіграли в пам'ять яскравої акторки Ангеліни Філіппової.Театральна історія нашого міста у програмі "КультУра".
Просмотров 251
31.01.2019 г. elena КультПрорыв

КультУра #0
Вони називають себе театром але вони не тільки театр: недержавний, неприбутковий, незалежний колективний проект з 25 - чною історією. “Арабески”- насправді явище, що обов*язково буде усвідомлене та вивчене. А поки трохи про 5 знакових проектів одного з найяскравіших та найрадикальніших театральних колективів України.
Просмотров 217
26.11.2018 г. elena КультУлет

КультУра #0
Художниці Ніні Мурашкіній 33, її добре знають в українському арт-просторі. Вона живе з продажів своїх робіт і зараз співпрацює з каталонським скульптором Ксав'є Ескала: живе на два міста Київ та Барселону. У героїнь Ніни Мурашкіної часто відсутні очі, або ж вони з'являються в якомусь несподіваному місці. Очі - це душа, каже Ніна, а душа на моїх картинах з'являється спонтанно, нерідко її може бути багато, а іноді її можна й не помітити. У будь-якому випадку - нічого випадкового у моїх роботах немає.
Просмотров 322
Результаты 7 - 12 из 330