Главная - КультУра Skip to content

КультУра

31.01.2019 г. elena КультПрорыв

КультУра #0
Вони називають себе театром але вони не тільки театр: недержавний, неприбутковий, незалежний колективний проект з 25 - чною історією. “Арабески”- насправді явище, що обов*язково буде усвідомлене та вивчене. А поки трохи про 5 знакових проектів одного з найяскравіших та найрадикальніших театральних колективів України.
Просмотров 103
26.11.2018 г. elena КультУлет

КультУра #0
Художниці Ніні Мурашкіній 33, її добре знають в українському арт-просторі. Вона живе з продажів своїх робіт і зараз співпрацює з каталонським скульптором Ксав'є Ескала: живе на два міста Київ та Барселону. У героїнь Ніни Мурашкіної часто відсутні очі, або ж вони з'являються в якомусь несподіваному місці. Очі - це душа, каже Ніна, а душа на моїх картинах з'являється спонтанно, нерідко її може бути багато, а іноді її можна й не помітити. У будь-якому випадку - нічого випадкового у моїх роботах немає.
Просмотров 201
26.11.2018 г. elena КультПоход

КультУра #0
35-річна головна режисерка Харківського академічного драматичного театру ім. О.С. Пушкіна Ольга Турутя-Прасолова поставила пластико-поетичну виставу “Онєгін” на головній сцені. Це 6-та постановка режисерки. Відгуки є дуже різними: від геніально до “невіносимое воплощение”. Але хто б там що не говорив і не писав - театр рухається не в бік побутових комедій і драм, а впевнено йде шляхом пошуку та сучасного експерименту, цікавому саме новому молодому глядачу.
Просмотров 212
24.10.2018 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Кажуть, що життя — це не ті дні, що пройшли, а ті що запам'ятались. Яскраве життя і професор університету мистецтв Олена Щелкановцева - синоніми. Уся наша знімальна група у захваті від цієї жінки. Її знала уся рок-тусовка Харкова 90-х і навіть якщо не всі могли пригадати її ім'я-по батькові — казали коротко: мама Сера. Дотепного,гострого на язик, музично обдарованого Сергія “Сера” Щелкановцева харків'яни запам'ятали як лідера рок-гурту КПП, телерадіоведучого і навіть кандидата у депутати до Верховної Ради. У жовтні професор консерваторії, віолончелістка, автор наукових праць Олена Михайлівна Щелкановцева, відзначила День народження та презентувала свою книжку - це справжній жіночий роман.
Просмотров 290
11.10.2018 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Про нього казали: "Вчитель від Бога". Сам про себе він розказувати не любив і відхрещувався від слова вчитель - казав,що Вчитель в усіх людей один - так написано у Біблії, а він усього лиш педагог. Віталій Іванович Лєнчин годинами міг розказувати про свій метод навчання малюнку, що поетично назвав “Яблуко в листі”. Але ніхто ніколи не бачив роботи самого Віталія Ленчина, і ось минуло два роки по смерті Майстра і тільки тепер родина показала мистецтвознавцям його автопортрети. Унікальна виставка малюнків Віталія Ленчина у Харківському художньому музеї.
Просмотров 276
Результаты 7 - 12 из 327