Главная - КультУра Skip to content

КультУра

15.10.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Коли вас запрошують розділити радість відкриття нового театру,чи ви відмовитись?Відмова була неможливою. Бо цих акторів ми знімали ще студентами “Майстерні 55” університету мистецтв , а тепер вони арт-платформа “Соль”!!! Вони зробили це. Попри розмови: “ ой як вам буде важко і це майже неможливо”, попри скептицизм досвідчених і бувалих.
Просмотров 1424
02.10.2016 г. elena Парк Культуры

КультУра #0
Ця п”єса Уільяма Шекспіра має аж 18 екранізацій. У 2005 році канал BBC відзняв свою версію “Приборкання норовливої”. Дію переніс у наші часи де шекспірівська Катаріна - успішний політик,а Петруччо збіднілий аристократ.Новий сезон Харківський академічний драматичний театр ім.Т.Г. Шевченка відкрив прем*єрою - це“Приборкання норовливої” - версія режисера Олега Русова. Особливість вистави у тому, що грають у ній, аж шість дебютантів-молодих акторів, для яких цей сезон перший. Нові імена у програмі “КультУра”.
Просмотров 1309
23.09.2016 г. elena Парк Культуры

КультУра #0
Датсько-український театральний проект - мюзикл про події в Україні. Це історії людей, які потерпають під конфлікту у Криму та Донбасі. Непрофесійні актори грають самих себе, драматург цієї п”єси — життя. На кастинг щоб взяти участь у проекті приходять більше шести десятків переселенців, режисери залишають 20 історій. Про Театр, як психологічну терапію у програмі "КультУра".
Просмотров 1242
23.09.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
Про харківського художника Евгенія Джолоса-Соловйова ходять легенди. Неперевершений графік, гострий на язик правдолюб, що залишив після себе унікальне оформлення станції метро Пушкінська. 20 останніх років жив і нещодавно помер у Нью - Йорку. Невідомий Евгеній Джолос Соловйов у графічних роботах вісімдесятих років.
Просмотров 1308
31.05.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
На початку літа Харківський український драматичний театр ім.Тараса Шевченка запросить на прем'єру. П'єсу класика американської літератури, Нобелівського лауреата Юджина О'Ніла, поставить відомий американський режисер,професор театрального мистецтва Гордон Рейнхарт. Якось Гордон прогулювався по Сумській, він гостював у родичів, дружина Наталія - харків”янка і от подружжя вирішило зайти до театру.
Просмотров 1403
Результаты 61 - 66 из 329