Главная - КультУра Skip to content

КультУра

09.03.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
Ці чотири літери легко запам'ятати - Шкло. Орфографічний словник української мови тлумачить слово “ШКЛО”, як те саме, що “скло”. Але хлопці мені розказували щось про первинний пісок, той який ще не став склом… у землях первісних часів. Але якби там не було “Шкло” це те через що можна подивитись на світ трохи по іншому. Ми дивились зі “Шклом” на місто, вони розказували про себе та грали свою музику. Урбаністичні прогулянки у програмі “КультУра” - гурт “Шкло”.
Просмотров 1175
09.03.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Як вгамувати біль, коли йде рідна людина туди, звідки немає зворотньої дороги. Як знайти у собі сили для того щоб жити. На ці важливі запитання можна почути відповідь ... зі сцени. На малій сцені “Березіль”Харківського академічного драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка- прем'єра. Вистава «Тустеп на валізах» історія двох літніх людей, яку розказують дотепно та лірично. Навіть якщо тобі трохи за… ти не “за” межею любові,пристрасті, бажання. Зірковий бенефіс народних артистів України Агнеси Дзвонарчук та Володимира Маляра вистава “ Тустеп на валізах”.
Просмотров 977
09.03.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
«Laura Cortese & The Dance Cards» — музичний гурт із Бостону. Жіноче струнні тріо, що грає американський фолк. Усі дівчата випускниці Музичного коледжу Берклі, а там їх вчили не тільки традиції, а й новаторському підходу до музики. Назва гурту складається із: імені засновниці колективу - Лори Кортезі — і словосполучення Dance Cards кардс, що перекладається, як «танцювальні картки». Що це таке вже забули самі американці. У 19-20 столітті жінки кріпили паперові картки на зап'ястя перед танцювальною вечіркою.
Просмотров 1070
09.03.2016 г. elena КультПрорыв

КультУра #0
. Історія музики має на своїх сторінках дивні факти. Музичні авангардисти шукали нові звуки-ритми використовуючи зовсім «немузичні» об'єкти: автомобільні покришки, паливні баки літаків, гільзи артилерійських снарядів. Крім того, багато композиторів традиційні музичні інструменти застосовували «нетрадиційним способом» і навіть писали твори для них. Винахід американця Джона Кейджа - препароване фортепіано. Наприкінці 30-х років, 20 століття Джон Кейдж працював акомпаніатором у Сіетлі. Балерина Сільвія Форт попросила його написати музику до нового танцю із африканськими мотивами.
Просмотров 1124
26.01.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Вихід нової мистецької книги ─ подія непересічна. А коли ця книжка повертає місту художнє ім”я - подія подвійна. Альбом-монографія "Григорій Бондаренко" довгоочікуваний. Про талановитого графіка, книжкого ілюстратора Григорія Антоновича Бондаренка знали лише мистецтвознавці, вони ж відзначали, що творчість цього художника — важлива частка історії українського мистецтва.
Просмотров 1004
Результаты 61 - 66 из 315