Главная - КультУра Skip to content

КультУра

09.03.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
Багато акторів, режисерів та музикантів беруть до рук олівець чи пензель і свої емоції передають на полотні чи папері. Режисер, мультиплікатор Тім Бьортон - талановитий художник. Недавній номінант на “Оскара” Сільвестр Сталлоне пише вкрай емоційні картини, і знавці мистецтва відносять їх до жанру «абстрактний експресіонізм».
Просмотров 887
09.03.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
Де б він не працював, від Харкова до Львова - плекав амбітні плани з перетворення державного театру на справжній храм авангардної Мельпомени його переслідували: скандали, інтриги, розслідування. У театрі,який очолював били шибки, обливали зеленкою двері, але це не зупиняло талановитого режисера. Не склались відносини із державним театром він створив свій. Олексій Коломійцев про себе та свої вистави.
Просмотров 1023
09.03.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
Ці чотири літери легко запам'ятати - Шкло. Орфографічний словник української мови тлумачить слово “ШКЛО”, як те саме, що “скло”. Але хлопці мені розказували щось про первинний пісок, той який ще не став склом… у землях первісних часів. Але якби там не було “Шкло” це те через що можна подивитись на світ трохи по іншому. Ми дивились зі “Шклом” на місто, вони розказували про себе та грали свою музику. Урбаністичні прогулянки у програмі “КультУра” - гурт “Шкло”.
Просмотров 1226
09.03.2016 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Як вгамувати біль, коли йде рідна людина туди, звідки немає зворотньої дороги. Як знайти у собі сили для того щоб жити. На ці важливі запитання можна почути відповідь ... зі сцени. На малій сцені “Березіль”Харківського академічного драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка- прем'єра. Вистава «Тустеп на валізах» історія двох літніх людей, яку розказують дотепно та лірично. Навіть якщо тобі трохи за… ти не “за” межею любові,пристрасті, бажання. Зірковий бенефіс народних артистів України Агнеси Дзвонарчук та Володимира Маляра вистава “ Тустеп на валізах”.
Просмотров 1020
09.03.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
«Laura Cortese & The Dance Cards» — музичний гурт із Бостону. Жіноче струнні тріо, що грає американський фолк. Усі дівчата випускниці Музичного коледжу Берклі, а там їх вчили не тільки традиції, а й новаторському підходу до музики. Назва гурту складається із: імені засновниці колективу - Лори Кортезі — і словосполучення Dance Cards кардс, що перекладається, як «танцювальні картки». Що це таке вже забули самі американці. У 19-20 столітті жінки кріпили паперові картки на зап'ястя перед танцювальною вечіркою.
Просмотров 1114
Результаты 61 - 66 из 317