Главная - КультУра Skip to content

КультУра

04.01.2016 г. elena КультПоход

КультУра #0
Цю жінку знала уся рок тусовка Харкова 90-х і навіть якщо не всі могли пригадати іі ім”я по батькові — казали коротко мама Сера. Дотепного, гострого на язик, музично обдарованого Сергія “Сера” Щелкановцева харків”яни запам”ятали, як лідера рок гурту КПП, телерадіоведучого і навіть кандидата у депутати до Верховної Ради. В березні Сергію виповнилося б 50. Про музику, про свого сина, своїх учнів та відверто про життя Олена Михайлівна Щелкановцева- професор консерваторії, кандидат мистецтвозвавства, учениця Мстислава Ростроповича.
Просмотров 2565
04.01.2016 г. elena Сделано в Харькове

КультУра #0
Молодой и динамично развивающийся бренд «Nishа»открыл первый в Харькове шоу-рум дизайнерской мебели. Цель бренда - показать, что можно воплощать в реальность самые смелые идеи, создавая по-настоящему качественную и стильную мебель. Харьков дизайнерский город, у него есть свой стиль, своя школа, а теперь у него появилась своя «Nishа».
Просмотров 1015
26.01.2016 г. elena КультУлет

КультУра #0
Тисячоліттями люди прагнули досягти божественного безсмертя. У пошуках квітки вічного життя мандрував шумерський цар Гільгамеш, легендарний завойовник Олександр Македонський шукав струмок живої води, мореплавець Христофор Колумб намагався виявити Джерело Молодості. Потроху безсмертя перетворилося на міф. Однак люди не припиняють вирушати у похід щоб відзнайти силу. Лабораторія неспрямованих дій та Костянтин Зоркін звернулись до “Епосу про Гільгамеша” — староданього шумерського тексту, щоб відзнайти потужну енергію древніх. Гза Унда Дзала урбаністичний шаманізм від Костянтина Зоркіна.
Просмотров 985
30.11.2015 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Скло - це живий організм зі своїм характером і душею, яку вклали в нього руки вмілого майстра. Скло - дивовижний матеріал, який можна розтягувати, згинати, змінювати, лити, різати, роздувати, надавати будь-яку форму, безліч кольорів і відтінків. Брати Ігор та Сергій Фомічови перетворюють скло на оригінальні предмети інтер'єру. Світ скла Фомічових динамічний і різноманітний, прозора глибина заворожує переливами кольору. Ефектний дизайн, несподівані конфігурації усе це гра уяви талановитих художників.
Просмотров 919
04.01.2016 г. elena Сделано в Харькове

КультУра #0
Якого кольору пурпур? Більшість людей скажуть, що це відтінок червоного. Божественний пурпур - так його називали в давнину і тільки дуже заможні люди могли носити одяг такого кольору. Античний пурпур цінувався як золото, срібло або перли: бо отримували колір із молюсків,а спосіб виготовлення був великою таємницею. Меломани вам відразу скажуть, що " PUR:PUR " це відомий харківський гурт, який було створено якраз у ці зимові дні 7 років тому.
Просмотров 1018
Результаты 61 - 66 из 308