Главная - КультУра Skip to content

КультУра

30.11.2015 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Художник Олег Омельченко свої картини підписує скорочено Ом, гадаю це не випадково. "Ом" в індуїстській традиції— початкова мантра, «слово сили». Використовується у практиках йоги і техниках медитації. Омельченко цікавиться духовними практиками, пише дисертацію на тему “мотив Христа в українському живописі” та раз на рік показує у виставкових залах міста все, що напрацював за цей час. “Споглядання” Олега Омельченка це 4 зали художнього музею.
Просмотров 1151
30.11.2015 г. elena КультУлет

КультУра #0
Майже в кожній країні світу є голуби. Вони навіть стали частиною пейзажу на Трафальгарській площі Лондона ,на площі Сан Марко у Венеції багато де. Десь вони витончені та граціозні , а десь нахабні та вгодовані. Але скрізь вони ніби кажуть - ми голуби Миру і там де ми, там домашній затишок. Голуби вважають, що можуть прикрасити собою будь який момумент. Іх поєтична натура не пропускає архітектурні памятки, а тому іх не люблять двірники та міські влада. Програма “КультУра” не змогла пройти повз чоловіка, що влаштовує невеличкі шоу із пташками просто неба.
Просмотров 4272
21.09.2015 г. elena КультПоход

КультУра #0
Які ж вони прекрасні-ретро автомобілі! Шикарні, помпезні, зі складним декором і химерними салонами! Вони найяскравіше відображення мінливої​ моди двадцятого століття.Кожен такий екземпляр має свою історію. Усі вони очевидці століття та зберігають у своїх очах, фарах відблиски колишніх феєрверків ... Вони й зараз викликають захоплення. Вулички Харкова, ретроавтівки,та люди що закоханні у автопром минулого.
Просмотров 1051
21.09.2015 г. elena КультПросвет

КультУра #0
За століття світова культура подарувала незліченну кількість геніальних живописців. Ось тільки запам'ятати усіх непросто. Є геніальна шпаргалка з мистецтва, яка допомагає зорієнтуватись в художниках та безпомилково визначити чий перед вами шедевр.
Просмотров 1302
21.09.2015 г. elena КультПоход

КультУра #0
Він був народним артистом України, лауреатом Шевченківської премії, почесним харків”янином, професором, але головне він був диригентом, якому місто вдячне за створення унікального хорового колективу. У вересні В'ячеславу Палкіну виповнилося б 80. Ця історія про людину, що уміла зібрати голоси у дивну екібану та об'єднати їх у божественний хор.
Просмотров 994
Результаты 61 - 66 из 301