Главная - КультУра Skip to content

КультУра

09.04.2019 г. elena КультПоход

КультУра #0
Ще студенткою харківського худпрому Ірина Погорєлова зрозуміла, що хоче висловлювати свої почуття, а не зображати їх. І тільки здається,що це енергетичний потік фарби: випадковостей на її картинах немає. Нова персональна виставка Ірини Погорєлової Land of Nature, що можна перекласти як "Земля природи". У роботах художниця звертається до екологічної теми.
Просмотров 52
28.03.2019 г. elena КультПоход

КультУра #0
"Ця історія про співпрацю двох театральних шкіл: української та німецької. Спочатку студенти Харківського університету мистецтв поїхали до Гамбургу спробувати працювати, як німецькі студенти, а потім приймали на своїй сцені 25 молодих акторів з цієї країни. Міжнародна трупа - 45 акторів - показала на сцені ТЮГу перформанс “Місце зустрічі”. Як вони порозумілися, яким вони побачили наше місто, якою вийшла спільна робота, - у програмі Культура.
Просмотров 71
14.03.2019 г. elena КультУлет

КультУра #0
"Джаз у темряві" - унікальний музичний проект, що розпочався у Харківському університеті мистецтв. Чому у темряві? Тому що половина учасників концерту не можуть бачити своїх глядачів. Вони випускники або учні спеціальної гімназії-інтернату для дітей із вадами зору. Назву проекту “Джаз у темряві” дав уже існуючий дует, що об'єднав харизматичного та самобутнього вокаліста Геннадія Суменкова та піаніста віртуоза Івана Мохія. Як це грати музику наосліп, у проекті КультУра.
Просмотров 104
01.03.2019 г. elena КультПросвет

КультУра #0
Цю історію ми відзняли 14 років тому. Чудовий зал бувшого Комерційного клубу, потім оперного театру із атлантами і кариатидами- стояв без освітлення, давно не опалювався - руйнувався і це здавалось безнадійно. У цієї історії довге, але щасливе продовження. Усі ми стали свідками без перебільшення великої події - відкриття великої зали філармонії і завершення реконструкції цього історичного приміщення. Але спочатку пригадаємо історії старої опери, театру на Римарській, у проекті “КультУра”.
Просмотров 151
01.03.2019 г. elena КультПоход

КультУра #0
Першим відкритим концертом у оновленій залі філармонії став виступ симфонічного оркестру та молодого виконавець Дмитра Удовиченка. У свої 19, Дмитро є лауреатом численних престижних музичних конкурсів у одному з них високе журі надало Дмитру скрипку італійського майстра Джованні Гваданіні, учня самого Страдіварі. Як харків”яни дивувались красотам та акустиці нової зали, як пройшов концерт у програмі "Культура".
Просмотров 140
Результаты 1 - 6 из 329